Infidel izle


Uyarı: HDrip Xbet reklamlı sürüm
Film Bilgileri 1 ay önce eklendi
Infidel izle

Infidel Film Bilgileri

Jim Caviezel'in canlandırdığı Amerikalı bir adam, bir meseleyi konuşmak için bir arkadaşı tarafından Kahire'ye davet edilir. Bunun haberini alan karısı onu geri getirmek için o da orayagider. Infidel izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt11229780

“Infidel izle” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. sevda - 1 ay önce demiş ki:

  ahh ulan İSLAM aleminde birlik yok ki müslümanları kötüleyen barbar katiller sürüsü gibi gösteren bu tarz filmlere davalar açsınlar tazminatlara mahkum etsinler..! ha bu arada film iranda geçiyor iranın müslümanlara zerre faydası yoktur o ayrı konu.. filmde koronavirüs dedi film 2019 yapımı?! kimsede maske de yoktu ilginç.. özetle berbat bir filmdi siteye teşekkürler..

 2. Oğuz - 1 ay önce demiş ki:

  Burada Türkçe altyazı diyor ama film Türkçe dublaj.Altyazılısı yokmu acaba

 3. Yeşim - 3 ay önce demiş ki:

  Araplardan bir kez daha nefret ettim, pislikler

  • faruk - 1 ay önce demiş ki:

   Amaç araplar değil Yeşim Hanım. Müslüman kesimi terörist ilan etmek, algı operasyonu yapmak. Siz hiç yahudi, hıristiyan veya budist terörist filmi izlediniz mi?

   • kutman uncu - 1 ay önce demiş ki:

    Araplar için pek de iyi diyemeyiz bu bir gerçek. Müslüman olmaları zenginliklerini bir sülaleye yada bir diktatöre peşkeş çektirmeleri emparyalist devletlere herseylerini satmaları ve radikal olmaları dünyanın suçu değil onların suçu.Sen bu durumdaysan film de yaparlar teröristte yaparlar algı da
    yaparlar herşey yaparlar.

  • SMY - 1 ay önce demiş ki:

   Aynen,, zaten yer kaplamaktan başka 1 işe yaramıyorlar,, Türkler dahil, tarihte hiç 1 topluma faydaları olmamıştır kendilerine dahi,, yaralı 1 parmağa işemişlikleri yoktur.. :)

  • sevda - 1 ay önce demiş ki:

   ırkçılık yapmayalım pls.. ayrıca onlar arap değil iranlı, iranlılar da persdir, acemdir. Algı için yapılmış islamofobik bu tarz filmlere kanmayın, bir müslüman bile dindaşı için nefret ettim diyobiliyorsa batılılar neler der? kızacaksanız müslümanları böyle barbar katil bayağı gösteren bu yapımlara kızın...vesselam..

 4. ozmangul - 3 ay önce demiş ki:

  film basit olmuş, sağolun.

 5. yeniceri - 3 ay önce demiş ki:

  bu adamı severim iyi oyuncu ama film sıradan puanını hak etmeyen filim. bakbasanız hiç bir şey kayıp etmezsiniz bakarsanız hiç bir şey kazanmazsınız.Konu müslümanlar (iranlı) yine aşağılık vahşi, amerikalılar yine efendi mükemmel, israil (mossad) yine her taşın altında her boka maydanoz.