İstila izle

Film Bilgileri 1 sene önce eklendi
İstila izle

İstila Film Bilgileri

İstila - The invasion izle.Dallas'tan Washington'a kadar semaları aydınlatan devasa bir patlama, Patriot adlı uzay mekiğinin parçalanmasına ve ABD'nin üzerine yağmur gibi yağmasına neden olur. Yetkililer durumu kontrol altına almakta çabuk davransalar da, mekiğin enkazı üzerine bulaşmış bir maddeyle ilgili hikayeler yayılmaya başlar; hem uzayın aşırı soğuğuna, hem de dünya atmosferine girerken ortaya çıkan aşırı ısıya dayanıklı bir maddedir bu. Ve ona ilk temas edenler ilk değişenlerdir. Washingtonlı psikiyatr Carol Bennell mekiğin başına geleni çevresinde gitgide artan tuhaf olaylarla ilişkilendirmez. Salgın hastalık yayıldıkça, Carol hastalığa karşı kullanılan aşılamadan sorumlu olan kişilerin aslında çok daha korkunç bir şey yaymakta olduklarını keşfeder.

Yıl - Ülke: (),

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt0427392

“İstila izle” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. the man - 4 ay önce demiş ki:

  Nicole Kidman ve Daniel Crag in oynadığı filmi izlemek için yorumları okumamalısın. Yaslan arkana ve izle. O değil de, Nicole Kidman cennete ki ilk dileğim olabilir :))

  • the man - 4 ay önce demiş ki:

   Bir de ben bu filmi nasıl izlememişim şimdiye kadar yazıklar olsun bana

 2. Yusufç - 12 ay önce demiş ki:

  W.b. yapımı içinde ironi barındıran günümüz ile alakalı güzel film, 7/10,güncelleme için teşekkürler

 3. Yusuf Solcan - 1 sene önce demiş ki:

  Buna benzer zombi filim ismi bilen varmı acaba

 4. Kamil Palo - 1 sene önce demiş ki:

  Teşekkürler admin

 5. SON SAVAŞÇI - 1 sene önce demiş ki:

  film çok güzel.özellikle filmin sonundaki konuşma (adamın gazetedeki manşeti okurken abd nin ırak işgali zamanında ; bağdatta 80 ölü dedikten sonra)insanlığa resmen osmanlı tokadı edasında.o konuşmayı mutlaka anlayarak dikkatlice dinleyin

 6. SON SAVAŞÇI - 1 sene önce demiş ki:

  film güzel.özellikle filmin sonundaki son konuşma o kadar güzel ve derin bir mesaj veriyor ki resmen insanlığa sağlam bir osmanlı tokadı edasında ..