Kalashnikov izle

Uyarı: 1080p Olarak Güncellenmiştir.
Film Bilgileri 6 ay önce eklendi
Kalashnikov izle

Kalashnikov izle

Film Mikhail Kalashnikov adında bir savaş gazisinin hikayesine odaklanıp günümüzde kullanılan AK 47 adlı silahı yapan adamın biyografisini anlatmaktadır.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt11547520

“Kalashnikov izle” filminde 19 Yorum bulunuyor.
 1. Hakan Demir - 2 ay önce demiş ki:

  lol. "işkembeden sempatizanlar ve anarşistler harici herkese saygılar", demiş bir zatı muhterem.

  Tarihsel gerçekleri açıklamakla ideolojik düşüncenin zerre ilgisi yoktur. Bu gerçekler hiçbir milleti diğerinden üstün de yapmaz. O dönem Alman mühendislerinin yaptıklarının bugünün konformist hayatımıza çok büyük katkılarını olduğunu söylemek de buna dahildir. Her başarının arkasında büyük çoğunlukla organizasyon, disiplin ve çalışma gelir, hepsinden önemlisi insanlık mirası bilgileri doğru kullanmak da. Bunu tarihte bir dönem birileri yapar, başka bir dönem bir diğerleri. Örnek mi: O dönemler Alman kabilelerinin de dahil olduğu tüm Avrupa muhtemelen kıtlık zamanlarında ağaç kabukları için birbirine savaş açarken Algebra=El Cebir. Chemistry=El Kimiya. Ya da şu an kullandığınız rakamların kaynağını da araştırabilirsiniz. Asıl fanatiklik ve bağnazlık ise ideolojik düşüncelerle bu döngünün bileşenlerini reddetmektir, bahsedilenin ortak insanlık mirası olduğunu unutarak, sanki bilimsel tüm gelişmeler insanlığın muhteşem ince ahlak anlayışı çerçevesinde ortaya çıkmış gibi ütopik hayallere kapılarak ve dahi o ahlak anlayışını ve hayalleri yine ideolojik çerçeveyle belirleyip bitmeyecek bir paradoksun, katı bir dogmanın içine kapılarak.

  Nihayetinde filme dönersek, elbette her teknoloji esinlenme ile gelişmiştir. Fakat bir icat hakkında tüm bir film yapıp, he ya şöyle de bir tüfek var diğer 50'si gibi buna da bir göz atalım, şeklinde sunulursa bu kısaca doğru değildir. Birilerinin kendilerine kahraman yaratmak adına böyle işlere girdiği yapımları savunmak da benim işim ya da görevim değilken bilimin hiç değil orası mutlak.

  Not: Mühendisim.

 2. Hakan Demir - 3 ay önce demiş ki:

  Filmde aslolan ve Ak-47 olarak sınıflandırılan piyade tüfeği büyük oranında Almanların savaşın son 1 yılında sahneye sürebildiği Stg44 tüfeğinden esinlenmiştir. Ancak filmde sanki incelenen 50 tüfek arasında gösterilmektedir. Onun dışında film idare eder.

 3. mücahit beylen - 5 ay önce demiş ki:

  38. dakikadan sonra neden oynamıyor admin

  • AdminnKaan - 5 ay önce demiş ki:

   chorme tarayıcının yeni güncellemesinden sonra böyle oldu hocam, ister farklı tarayıcıdan deneyin, ister indirin, isterseniz yeni alternatif ekledim ondan izleyin.