Karantina izle

Film Bilgileri 6 ay önce eklendi
Karantina izle

Karantina izle

Karantina izle.Dünyanın geri kalanı uykudayken çalışan insanları konu alan bir televizyon reality programı için, muhabir Angela Vidal (Jennifer Carpenter) ve kameramanı Scott’a (Steve Harris) Los Angeles itfaiyesinde birkaç itfaiyeciyle birlikte gece vardiyasına katılma görevi verilir. Olaylı bir gecenin ardından gelen bir acil yardım çağrısı üzerine şehir merkezindeki küçük bir apartmana giderler. Polis memurları bir apartmanın üçüncü katından gelen, insanın kanını donduran çığlıklardan ötürü olay yerine varmışlardır bile. Flaş bir haberle karşı karşıya gelen Angela ve Scott her şeyi kaydetmeye kararlıdırlar.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt1082868

Etiketler:
“Karantina izle” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. pembesewer - 2 ay önce demiş ki:

  rec farklı bı fılm ben onuda ızledım bunuda 2 sı farklı

 2. osurman - 6 ay önce demiş ki:

  oricinali olan REC'i izleyin (amerigalılar yabancı filmleri izlemüğü içün kendi piyasalari üçin rimeyk çekiyorla, karantina da REC'in kopyasıdır)

 3. STALKER - 6 ay önce demiş ki:

  Alt yorumlarda taklit diyenler bu film zaten rec :D

 4. Genç Türkler - 6 ay önce demiş ki:

  Aslı var iken (REC) buna gerek yok...

 5. Anti Corona - 6 ay önce demiş ki:

  Taklitler asıllarını yaşatır. Filmi görünce gidip rec'i izleyip yâd ettim. Virüs filmi koyacaksınız dizi olarak 12 maymunu koyun. Sezon bakımından baya bi idare eder virüs filmi sevenleri. 13. Büyük aileyi arayan, insanların kendileri için köle olarak yaratıldığına inanıp, her sene bizleri temizlemek için virüs yayıp duran 12 büyük aileyi, bu vesile ile kınıyorum. Adamlar parayı kontrol ediyor. Irk olarak kimin yaşayıp kimin öleceğine karar veriyor. Bizede evde oturup tek karışamadıkları şey olan nefes alıp verme refleksini gerçekleştirip film izlemek kalıyor. Allah'tan bu eylem bi refleks. Ellerinden gelse onada karışırlar. Biz şuanda 19. Gezegen hesabı olan Dünya'dayız. Hesap sahibinize söyleyin 39. Gezegen Oasis açıldı. Ben oraya gidiyorum. İlk yaratılan gezegendeki insanların kurduğu çakma gezegenlerde yaşayan lüzumsuz hesaplardan biri olmaktan sıkıldım doğrusu :)) hesaplar çakma olunca haksızlık ve kaos hat safhada. Allah'tan ben virüsüm de bana karışan giden yok. ;)) hesaplar arasında dolaşıp duruyor ve birbirleriyle didişip duran trilyonlarca sahibi tarafından bırakılmış amaçsızca dolaşan hesap görüyorum. Hadi buradan Tanrıcılık oynamaya çalışanlara bi senaryo çıkarıp Hollywood'a yollayalım...

 6. Ahmet Özenoğlu - 6 ay önce demiş ki:

  Kardeş filmi güzel indiriyoruzda ses geriden geliyor niye anlamadım

 7. eyüp güneş - 8 ay önce demiş ki:

  Güzel bir film...
  Amerikalıların SALGIN filminden (malum günümüz Coronavirus salgını kopyası) sonra bu konuda çok bilimkurgu gelmiyor insan.
  Filmin başı biraz sıkar gibi ama, devamında 4x4 çeker gibi.
  İkinci filmi bekliyoruz..
  İyi seyirler.

 8. ipman - 9 ay önce demiş ki:

  corona virüsten sonra yıne moda oldu böyle filmler..İspanyol rec filminin bir kopyası bu .yeni olmasada güzel film .tekrar izledim.

 9. barış - 9 ay önce demiş ki:

  bu film rec değil arkadaşlar bu 2008 amerikan yapımı bir kopya sayılır...rec1 2007 ispanya yapımıdır. bu film aynı tema ama farklı film, bunun 2. si de var....