Kardaki Küller izle

Film Bilgileri 8 ay önce eklendi
Kardaki Küller izle

Kardaki Küller Film Bilgileri

Kardaki Küller izle, 1941 yılında Stalin'in Baltik bölgesini dağıtmasından sonra sürgün edilen bir grup insanın arasında olan 16 yaşındaki bir kızın hikayesi anlatılmaktadır.

Yıl - Ülke: (),

Tür: , , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt3759298

“Kardaki Küller izle” filminde 30 Yorum bulunuyor.
 1. Meтe Я. - 2 hafta önce demiş ki:

  Filmi Litvanyalı bir arkadaşımdan öğrenmiştim, o vakitlerde sadece altyazılı vardı film, şimdi dublaj gelmiş, her şekilde çok anlamlı bir film. Günümüzde Komünizm daha çok sevilen, benimsenen bir yönetim sistemi ancak tüm gerçekliği bu filmde mevcut. Unutmayın, bunun aynısını, "Turan" ülkesi dediğimiz öbür Türklerle bağı olan ülkelerde de çokça yapıldı, bu sadece Baltık ülkelerinden olan, Litvanya'da geçen bir tanesi. Hikâye, kurgu değil gerçek bir karanlık anıdan alınmış benim bildiğim kadarıyla. Kimi kişiler "Boş işler bunlar" diyor ama şahsen hepsi genel kültürün bir parçası ve önemli şeylerdir. Bu filmin amacını birini övmek değil, aksine Komünist rejimin gerçek yüzünü vurmaktır. Bundan sonrası “Spoiler” olabilir, sorumluluk sizde, izledikten sonra okumanız tercih edilir. Evet, filmdeki nöbetçi askerlerden biri, ana karakterin annesine birtakım duygular beslemişti, bu sebepten onlara yardımcı oldu hep. Ancak bu asker de Rus değil, Ukraynalı idi. Yani burada Slavların arasındaki sorun kaynağının Slavlar değil, sadece Ruslar, özellikle Stalin olduğunu anlıyoruz.

 2. mustafa - 8 ay önce demiş ki:

  bırakın bu işleri ,bakın dalganıza, fani şeyler bunlar boş işler,

 3. mrs.zagor - 8 ay önce demiş ki:

  Konusu ve oyunculuklar guzeldi.izlenmesi guzel bir film .tesekkurler

 4. Mustafa Kavaklı - 8 ay önce demiş ki:

  Sürgün ve zulmün yüzü hiç değişmiyor.. 21 Mayısta seyretmek başka bir acı verdi bana. Atalarımın Soykırım ve Sürgünü 21 mayıs 1864 te başladı.. O coğrafyada ne çok sürgünler yaşandı.. Sürgünde 1506 yıl ve 21 Mayıs..
  Bebeğinin ölü olduğu anlaşılmasın diye onu günlerce kucağında pışpışlayan, ona ninniler söyleyen bir anne... Ve ölü olduğu anlaşılan bebek annenin kollarından koparılıp denize atılınca onun ardından kendini sessizce karanlık sulara bırakan bir Çerkes kadınının öyküsüdür 21 Mayıs !

 5. Metin Güneş - 8 ay önce demiş ki:

  güzeldi. Tam bir insanlık trajedisi

 6. Levent Taşın - 8 ay önce demiş ki:

  bunun puanı niye düştü:)

 7. Qərib Qəmxar - 8 ay önce demiş ki:

  Stalinin bir cox xalqlara zulmler edib,milyonlarla insanin qatilidir.....Ukraynalilarda olardan biridir.Bu kinoda bu cox gozel gosterilib....

 8. Öykü Gürsöz - 8 ay önce demiş ki:

  Çok iyi bir film

 9. zagor - 8 ay önce demiş ki:

  asaglik stalinin ukrayna halkina yaptigi zulmün diktatörlügün binde birini anlatan guzel bir film .....film bitene kadar asaglik diktatör staline küfür ettimm......isin daha ilginci bizim türk solu nerde bir diktatör nerde bir katil var meftun ....stalin hitlerden cok daha fazla insan öldürmesine ragmen misal türk solu tarafindan tepki gösterilmez ve yaptiklarini mesru görürler ......ne zaman biter bunlar diktatör katil sevgisi Allah bilir ....filmi izleyin mutlak izleyin ...ve doya doya sosyalzmin denilen psilige bulsamadigimiz icin dua edin ..

  • tarık - 8 ay önce demiş ki:

   Stalin ile ilgili çok şey okumuşsun sanırım. Okuduğun kitapları tavsiye edersen biz de okuyup, aydınlanalım