Keçiyi Kaçırma Filminin Bilgileri

Keçiyi Kaçırma

Şehrin sevilen maskotu olan Celestina adlı keçinin peşine düşen iki bahtsız polis, azılı suçlularla karşı karşıya gelince boylarından büyük bir işe kalkıştıklarını anlar. Keçiyi Kaçırma, kırsal bölgede görevli olan Bruceuilis (Edmilson Filho) adlı polisin öyküsünü anlatıyor. Bruceuilis yaşadığı küçük kentin maskotu olan keçi Celestina'yı kurtarmak için São Paulo'ya gider ve burada masa başında görevli olan polis memuru Trindade (Matheus Nachtergaele) ile tanışır. Üstelik Trindade uzmanlık alanı olmamasına rağmen onunla birlikte kent sokaklarında bir maceraya atılmaya karar verir. Brezilya etkileri taşıyan ahbap polis temalı Keçiyi Kaçırma'da birbirine taban tabana zıt karakterde olan iki polis memuru bir suçu çözmeye ve bir suçluyu alt etmeye çalışırken son derece özel bir arkadaşlık bağı kuruyor.


IMDb: 6.2 (1082 oy) 13 yaş ve üzeri için uygun. (Küfür veya şidder içerebilir.)
Süre: 97 dakika
İzlenme: 680 izlenme
Yıl - Ülke: 2021 Brezilya
Yorumlar 8
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
omer
1 ay önce

Film gayet keyifli eğlenceli İvedik le de alakası yok yoklukta emeğe saygı

0 Cevapla
adem
1 ay önce

abi altyazı neden yok

0 Cevapla
Alpagut
1 ay önce

Film bence çok kaliteli izleyin komedi de çok başarılı film bence

0 Cevapla
Berk
1 ay önce

Aptal polis komedisi.. İki sahnede güldürse de çok vasat. İmdbsi 5 hatta 4.5 civarına düşer.

0 Cevapla
ahmet
1 ay önce

ne beklıyorsun..hemen gıt..b..boncuk ARA .bul da mutlu ol. bence eglemcelı ıdı .tesekkurler kaan ve calısma arkadasları.

0 Cevapla
Berk
1 ay önce

Beğendiysen otur izle. Ben beğenmedim. Recep ivedik seven izlesin zaten

0 Cevapla
ahmet
1 ay önce

SANA SUNULAN HIZMETTIR.BEDAVA ALDIGIN BIR HIZMET.BU ARADA RECEP IVEDIK HASILAT REKORU KIRDI .ZEVK VE RENK TARTISILMAZ..BONCUGU BELKI BULUR MUTLU OLURSUN.. SITEYE VE YONETICILERE TEKRAR TESEKKUR EDIYORUM.

0 Cevapla
ali taş
1 ay önce

Şimdiye kadar izlediğim en eğlenceli ve komik ve aksiyonu bol bir ailece izlenilecek bir film..zaman nasıl geçti anlamadım. netflix yine yapmış. emeği geçen herke teşekkür..admin sanada canı gönülden tşkr..bu kısır döngü döneminde bizlere hiçbir beklentin olmadan bıkmadan usanmadan birşeyler yapmaya çalışman bile saygıyla karşılanılr...

0 Cevapla
Background
Kapat ×