Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi izle

Film Bilgileri 5 ay önce eklendi
Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi izle

Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi Film Bilgileri

İngilizlerin yumruklarını konuşturduğu, İrlandalıların tahammül ettiği kolonileşmiş kötü topraklarda Ned Kelly, Sons of Sieve isimli İrlandalı isyancıların bulunduğu bir grubun geldiğini keşfeder. Bu grup, İrlanda'daki baskıcıları ortadan kaldırmayı hedefliyordur. Acımasız babası Harry Power tarafından büyütülen ve annesi haksız bir şekilde tutuklanan Ned, ülkenin görüp görebileceği en anarşist ayaklanmayı yapacak savaşçılarla bir araya gelir.

Yıl - Ülke: (), ,

Tür: , , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt4844140

“Kelly Çetesi’nin Gerçek Hikayesi izle” filminde 15 Yorum bulunuyor.
  1. fuat - 7 ay önce demiş ki:

    protestan ingilizlerin katolik irlandalılara tarih boyunca yaptıkları muamelenin neticesinde öne cıkan bir kişinin uç noktalarda anlatımı içeren bir yapım ... kısacası her kültürde ezenler vede ezilenler mevcut bu bazen din cerceveli bezen ırksal temelli bazende derinizin renginden kaynaklanıyor vs vs

  2. Sezer Çellik - 7 ay önce demiş ki:

    Oyuncu kadrosu sebebiyle izlemeye başladım başlarda sardı ama ne oluyor ne bitiyor anlamadım bitirmeye çalıştım ama olmadı bu kadroya bu film çok yazık olmuş başroldeki çocukta sokaktan çevirip film oynatmışlar hissi verdi o yüzden beğenmedim puana aldanmayın.