Kızıl Serçe izle

Uyarı: Film +18
Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Kızıl Serçe izle

Kızıl Serçe Film Bilgileri

Dominika Egorova (Jennifer Lawrence), Rus güvenlik servisinde eğitimli bir baştan çıkarıcı olan sparrow olma isteği üzerine eğitilir. Dominika vücudunu bir silah olarak kullanmayı öğrenir, ancak kişiliksizleştirme eğitimi süreci boyunca benlik hissini korumak için mücadele eder. Haksız bir sistemde kendi gücünü bulması, programın en güçlü varlıklarından biri olarak yükselmesine sebep olur. İlk hedefi ajansın Rus istihbarat alanına en hassas nüfuzunu sağlayan CIA yetkilisi Nate Nash’dir (Joel Edgerton). İki genç görevli kariyerlerini, bağlılıklarını ve her iki ülkenin güvenliğini tehdit eden bir aldatmacaya düşerler.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt2873282

“Kızıl Serçe izle” filminde 68 Yorum bulunuyor.
 1. gulluozman - 2 sene önce demiş ki:

  nefes kesecek bir film yapmışlar.
  hdfilmcehennemi1 ailesi teşekkürler.

 2. hopbalaaöğretmenim - 2 sene önce demiş ki:

  Soğuk savaş dönemindeki Amerikan ve Rus casusluk filmi. James Bond tarzı ajanlık,zeka ve komplo teorilerinden hoşlanıyorsanız doğru yerdesiniz

 3. Selman - 2 sene önce demiş ki:

  Güzel Bir Film Klasik Amerikan Filmi İzleyince Anlarsınız. :D

 4. Okan KELEŞ - 2 sene önce demiş ki:

  Rusları gaddar, amerikalıları insancıl gösteren klasik bir amerikan algı filmi. Amerikanın merhametli olduğunu, dünyanın amerikaya mecbur olduğunu anlatmaya çalışmışlar. Rusları sadece et yığını bir robot, ruhsuz insanlar topluluğu göstermeye çalışmışlar. Rus kadınlarınıda fahişe gibi göstermişler. bu filmde açıkça kadına hakaret var. Kadınlar onursuz, gurursuz değillerdir. Tamam ruslarda dünya egemenliği güder, ama bu şekilde insanların önüne sunulması hoş değil. Oyuncular rollerinin hakkını vermişler. Lawrence çok iyi oynamış. Sıradışı bir performans bana göre. Oyunculuğu çok beğendim. Film için eleştirisel boyutun dışında 10 üzerinden 9 diyorum. Ayrıca bu kadın Kate Upton dan falan güzel. Kadınlar kadınların güzelliğini ölçemezler. Bırakın o işi biz erkekler değerlendirsin..