Little Monsters izle

Film Bilgileri 1 sene önce eklendi
Little Monsters izle

Little Monsters Film Bilgileri

Dave, eski ve gözden düşmüş bir müzisyendir. İçine kapanık ve özgüven sorunları yaşayan Dave aynı zamanda küçük yeğeninin anaokulunda öğretmeni olan dışa dönük ve özgüvenli Caroline’den hoşlanmaktadır. Caroline ile vakit geçirmek isteyen Dave’in fırsat ayağına gelmiştir. Yeğeninin anaokulu gezisi vardır ve Dave gezi sayesinde Caroline ile vakit geçireceğini düşünerek sınıfı geziye götürmeye gönüllü olur. Fakat gezi onun umduğu gibi gitmez. Dave’in amacı, dünyanın en ünlü çocuk şovu ustası olan Teddy McGiggle’ın varlığıyla karmaşıklaşmaya başlar. Dave ve Caroline gezide beklemedikleri bir durumla karşı karşıya kalırlar. Ekip ani bir zombi saldırısının ortasında kalakalır. David ve Caroline çocukları zombilere karşı korumak için zorlu bir mücadeleye girişir. Dave bu talihsiz durumu fırsata çevirip Caroline’ın kalbini kazanma şansını yakalayabilecek midir yoksa söz konusu kalp zombilerin midesine mi inecektir? Little Monsters izle, Little Monsters Türkçe altyazılı izle

Yıl - Ülke: (), ,

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt7390588

“Little Monsters izle” filminde 17 Yorum bulunuyor.
 1. gulluozman - 1 sene önce demiş ki:

  yine de sıkılmadan izlenir.

 2. Genç Türkler - 1 sene önce demiş ki:

  Genelde İngilizler iyi zombi filmi yaparlar ama bu olmamış sanki yorumcuların dediğine göre...

 3. zagor - 1 sene önce demiş ki:

  zaman kaybi....emege saygi siteye tesekurederim

 4. Aytunc YILMAZ - 1 sene önce demiş ki:

  Sırf fragmanda şarkı söylenirken zombilerinde toplu şekilde el çırparak eşlik etmeleri sahnesinde tebessüm ettiğim için izlemeye karar verdim..

 5. TTK,Y - 1 sene önce demiş ki:

  çok afedersiniz ama kullanabileceğim tek tabir buydu bii s!ke yaramaz film. AdminKAAN siten başarılı...

 6. Kadir - 1 sene önce demiş ki:

  Çocuk filmiyle küfür pornografi kan şiddet hangi amaçla harmanlanabilir ki. Batı kafasının normları hastalık boyutunda anormalleşti anlaşılan. Azimle uzaklaşınız, vakit kaybı üstüne sinir bozucu bir anormallikte.