Luis ve Uzaylılar izle

Film Bilgileri 7 ay önce eklendi
Luis ve Uzaylılar izle

Luis ve Uzaylılar izle

12 yaşındaki Luis oldukça yalnız bir çocuktur. Birlikte zaman geçireceği hiç arkadaşı yoktur ve UFO bilimcisi babası Arnold Sunday de ona zaman ayırmamaktadır. Arnold, saplantılı bir şekilde uzayda yaşamın olduğunu ispatlamaya çalışmaktadır ve tüm gecelerini teleskopunun başında, tüm günlerini ise uyuyarak geçirmektedir. Okulda da yalnız olan Luis'in durumu okul müdürünün dikkatini çeker. Müdür Luis'in ihmal edildiğinin farkındadır ve onun yatılı okula gönderilmesi gerektiğini düşünür. Fakat bir gün Luis’in hayatı şaşırtıcı bir şekilde değişir. 3 şapşal uzaylı Mag, Nag ve Wabo dünyadaki alışveriş kanalı NubbiDubbi'de satılan masaj matını ararken Luiz'in kapısına çakılırlar. Luis, durum karşısında oldukça heyecanlanır ve hemen onlarla arkadaş olur. Fakat bu arkadaşlığı babasından saklar. Çünkü babası uzaylıların tehlikeli olduğunu ve ilk görüşte şokla dondurulması gerektiğini düşünmektedir. Bir süre sonra yatılı okul müdürü Bayan Diekendaker gelir ve Luis'i götürmek ister. Ancak Luis ve uzaylı arkadaşları bu sırada ana gemi ile iletişime geçip uzaylıların kurtarılması için plan yapmaktadır. Gezegeninden ayrılıp uzaylı arkadaşlarıyla galaksiyi keşfetme fikri Luis'i fazlasıyla cezbetmektedir.

Yıl - Ülke: (), ,

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt4410000

“Luis ve Uzaylılar izle” filminde 8 Yorum bulunuyor.
 1. mor yell - 6 ay önce demiş ki:

  Teşekkürler

 2. mert k. - 1 sene önce demiş ki:

  Dublajlı olarak yükleme yapman mümkün mü admin kardeş.

 3. TARIK - 2 sene önce demiş ki:

  Gezgen 51 gibi bir film bekledim. Gezegen 51 filmi 7 puan ederse bu film 3 puan belki eder. direk geçin bence.

 4. Nesrin - 2 sene önce demiş ki:

  büyük keyif ara ara biraz buruk ama sonunu merakla izledim

 5. Yusuf İslam Bilir - 2 sene önce demiş ki:

  Her zaman animasyon filmlerine bayılmışımdır. Lakin bu filmin konusu çok güzel olmasına rağmen uzaylı karakterler biraz daha sempatik tasarlanabilir, tercümanların sesleri daha değişik ve tatlı olabilirdi diye düşünüyorum.

 6. Aslı - 2 sene önce demiş ki:

  Keyifle izledim, çok güzeldi.

 7. Recipes Slow-Motion - 2 sene önce demiş ki:

  alt kattaki çocuk filmini yükleyecekmisiniz acaba

 8. Nuri - 2 sene önce demiş ki:

  Merhaba, yorum yapmam engellenmiş. Kimseye küfür ve hakaret etmediğim halde tarafıma uygulanan yaptırımı anlamakta zorlandım. Rica etsem, sebebini, sitenin hangi kuralını ihlal ettiğimi belirtir misiniz? Şimdiden teşekürler.