Meg Derinlerdeki Dehşet izle

Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Meg Derinlerdeki Dehşet izle

Meg Derinlerdeki Dehşet Film Bilgileri

Uluslararası araştırma programında görev alan derin sulardaki bir deniz altı mürettebatıyla beraber, nesli tükendiği sanılan fakat Pasifik okyanusunun en derin noktalarından birisinde tam da karşılarına çıkan devasa bir yaratık tarafından saldırıya uğruyor. Zaman daralırken derin deniz kurtarma uzmanı dalgıç Jonas Taylor (Jason Statham), mürettabatı kurtarmak ve bu tarih öncesinden gelen Megaladon isimli 22 metrelik köpek balığından kurtulmak için kızı Suyin (Li Bingbing) isteğine rağmen vizyon sahibi Çin’li deniz bilimci (Winston Chao) tarafından işe alınır. Kimse hayal bile edemezken yıllar önce Taylor bu ürkütücü yaratıkla karşı karşıya gelmişti. Şimdi bu gelmiş geçmiş en büyük yırtıcıyla tekrar yüzyüze gelecek ve korkularının önüne geçip hayatını riske atarak kapana kısılmış herkesi kurtarmak için Suyin ile bir takım oluşturacaktır.

Yıl - Ülke: (),

Tür: , , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt4779682

“Meg Derinlerdeki Dehşet izle” filminde 44 Yorum bulunuyor.
  1. Ahmet Duman - 8 ay önce demiş ki:

    Admin videonun ortasından bir çizgi geçiyor tam konsantre olucam o çizgi bütün dikkatimi dağıtıyor videoyu kontrol etmelisiniz çünkü son bi kaç yüklediğiniz filmi daha izledim aynı sorun var.

  2. Furkan Koca - 10 ay önce demiş ki:

    Çok güzel bir Köpekbalığı filmi olmuş gayet hoş ve sürükleyici... https://media0.giphy.com/media/KzTO9ClEsxQSA/giphy.gif

  3. muhuttin cemal - 12 ay önce demiş ki:

    Ben armut Mustafa