Film Bilgileri 8 ay önce eklendi
Monos izle

Monos izle

“Masal dünyasında geçen bir kâbus”, “Kolombiya usulü Sineklerin Tanrısı” denilen, Kolombiya’nın Oscar adayı Monos her yönüyle alışılmadık, fantastik bir savaş ve hayatta kalma hikâyesi anlatıyor. Geçit vermeyen cangılın tehditkâr gölgeleri arasında, savaşçı lakapları takınmış sekiz çocuk asker, yaz kampını andıran bir yerde Amerikalı bir kadını rehin tutmaktadır. Sürpriz bir baskına uğrayınca birbirlerine duydukları güvenle bağlılıkları sarsılan grup, cangılın derinliklerine sığınmak zorunda kalır.

Yıl - Ülke: (), , , , , ,

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt6062774

“Monos izle” filminde 16 Yorum bulunuyor.
 1. ihsan arpa - 8 ay önce demiş ki:

  Başladığım işi yarım bırakmak gibi bi huyum olmadığından üç günde zor bitirdim filmi.Sadece hayattan hiçbir beklentisi olmayanların izletebileceği bi film.Abinizi ciddiye alın ve izlemeyin.Dostlarımın emeklerine sağlık bu arada

 2. Yusuf Mert - 11 ay önce demiş ki:

  sineklerin tanrısı filmiyle yakından uzaktan alakası olmayan bir film arkadaşlar. işin içinde çocuklar ve doğada, birbirleri arasında zamanla süregelen hiyerarşi sorunlarıyla benzeştiği için veya sineklerin tanrısı filmine benzetip seyredilsin diye bu şekilde tanımlandığını düşünüyorum. fragmanı güzel ama bir süre sonra film gerçekten çekilmez bir hale geliyor. filimde bir tek mekanlar güzel. tabi bu benim düşüncem. beğenenler mutlaka olacaktır. siteye teşekkürler.

 3. Mücahit Abi - 11 ay önce demiş ki:

  Ben ettim siz etmeyin. Gereksiz film.

 4. Ufuk Nardem - 11 ay önce demiş ki:

  Oldukça etkileyici, sarsıcı, her yönüyle çok başarılı bir yapım. 'Sineklerin Tanrısı'na selam.

 5. Kerem BİÇEN - 11 ay önce demiş ki:

  ali aykut sen buralarda durma o değerli vaktini alıp git burdan...

 6. sezgin - 11 ay önce demiş ki:

  fragmanı seyredip, konusunu okuduğumda bile tüylerim diken diken oldu. hatırıma pkklı şerefsizler geldi. çocuk mocuk sonuçta terörist teröristtir ve bulduğun anda gebertilmelidir.