Uyarı: Dublaj izleyecekler playerın üzerinden default altyazı seçmeyi unutmayınız. Detaylı anlatım playerın üzerindeki yardım butonunda.
Film Bilgileri 3 hafta önce eklendi
Mulan izle

Mulan Film Bilgileri

Kadınların yalnızca kocasını mutlu edip çocuk doğurmak için var olduğunun düşünüldüğü bir çağda Mulan, seçenekleri konusunda pek mutlu değildir. Çin İmparatoru, her bir ailenin bir erkeğinin, ülkeyi Kuzey istilacılarına karşı korumak için İmparatorluk Ordusunda görev yapması gerektiğine dair bir karar verdiğinde, onurlu bir savaşçının en büyük kızı Hua Mulan, hasta olan babasının sağlığı için korktuğundan, onun yerine erkek kılığına girerek savaşa katılıyor. Hua Jun isimli bir erkek olarak orduya katılan Mulan, her adımında içindeki güçten faydalanması ve gerçek potansiyelini benimsemesi gereken zorlu bir mücadeleye girişiyor. Savaştaki yetenekleriyle ön plana çıkan genç kadın, bu süreçte komutanına da aşık oluyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt4566758

“Mulan izle” filminde 84 Yorum bulunuyor.
 1. Bayram - 3 hafta önce demiş ki:

  Admın dakıka 20 ıtıbaren bakın ses kayma var berbat sekılde

  • kaan - 3 hafta önce demiş ki:

   hocam 1. sadese bile kayma yok, yoksa topa tutarlardı yayınladıgım günden bu yana yüzbinler kişi izledi

 2. Alpagut - 3 hafta önce demiş ki:

  İmdb ye inanmayın bu filmi izlemeyen pişman olur mükemmel konu mükemmel ötesi film gerçekten bu filmi izlemelisiniz! İçindeki oyuncuları söylemeye gerek yok jet lee ve ipman ve dahası var kesinlikle tavsiye ederim bu film imdbsi en az 7.8 olmalı . İzlediğiniz andan itibaren Bu filmin serisi gelmeli diyeceksiniz.

 3. eminoğlu - 3 hafta önce demiş ki:

  10 üzerinden 6/6,5 eder. İki buçuk ünlü oyuncu var. Üç beş yerde aksiyon var. Aksiyon için izlenmemeli. Lakin film gerçekten kaliteli. Yalan da olsa tarihi bir tat verilmiş.

 4. TodboT - 3 hafta önce demiş ki:

  İnternette tek GRALL vardır. O da malum
  KAAN......

 5. Okn - 3 hafta önce demiş ki:

  filmin başında "börü" kelimesini duydum. len dedim biraz ileri sara sara bakayım dedim. cücen diye bahsettikleri göktürkleri barbar, vahşi, düzensiz, haydutlar gibi tasvir etmişler. Kapkara her şey kara. Türkleri kasvet olarak aktarmışlar. Altından elbile yapmış insanlara bunu diyolar fazla uzatmayacağım. savaş alanı sahnesinde kurtbaşlı sankcaklar falan var. Maytap geçilmiş gibi geldi. İzlemiyorum. canlı köpek pişirip yiyen şerefsizleri izlemiyorum. tırnağımız olamazlar. paylaşım için tşkler.

  • GMS GMS - 3 hafta önce demiş ki:

   Bi bitmediniz be kardeşim.

  • maimah - 3 hafta önce demiş ki:

   izlemezsen hatrım kalır...

  • Djwnsj - 3 hafta önce demiş ki:

   Dediğiniz iyi oldu. Benden de size bir hatır