Old Men Never Die izle

Film Bilgileri 5 ay önce eklendi
Old Men Never Die izle

Old Men Never Die Film Bilgileri

Yarım asırdır kimsenin ölmediği bir köyde yaşayan 100 yaşındaki Aslan ve arkadaşları ölümü köye geri getirmenin tek yolunun intihar etmek olduğuna inanırlar.Old Men Never Die izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt11709306

“Old Men Never Die izle” filminde 9 Yorum bulunuyor.
 1. adil - 5 ay önce demiş ki:

  Hayattan çok bir beklentin yok ise intihar et ve kalanlara yer açılsın di mi ? Korona sebebi ile ölmene göz yumduk ve başaramadık belki ama , kendi başına başarabilirsin. Dünya nufuzu çok fazla azaltmamız lazım şeklinde oluşturulmaya çalışılan algılar aklıma geldi senaryoyu okuyunca.
  Normalde insan ömrünü uzatmaya çalışır ama nufuz çoğalınca planlar sarpa sarıyor tabi.
  Bilim kurgu filimlerinde 5000 sene yaşadığı için normal insanlar tarafından tanrı olarak görülen Asgardlıların küçük çocukları ile yaşadıkları yeri görünce , tanrı mefhumunu uzun yaşayan uzaylıya çevirmişler ama hem çoğalıp hem de bu kadar uzun süre aynı yerde yaşamanın mantığını oturtamamışlar diyordum. Biz daha dünya da yaşamayı becerememişken :)

 2. Erkan Calik - 5 ay önce demiş ki:

  Siz anlayamamış siniz malesef bu film çok harika ve doğaçlama yapım gerçek anlamda bir şaheser....saçma sapan filmler seyrettiğiniz için bu türlü filmleri anlamayorsuniz geçen ay TRT 2 izlemiştim çok da hoşuma gitti... abı hayat cesmesini anlatmış heleki filmin sonunda da gerçekten final var ...herkese tavsiyem DİKKATLİ izleyiniz...ayrıca site yönetimdeki arkadaşlarda çok tşk ederim bu ayın bana gire en iyi filmi budur.

 3. MİKAİL KUZU - 5 ay önce demiş ki:

  kesinlikle izlemeyin merakla sonuna kadar izledim birşey olacakmı diye yok hep aynı olay kendilerini öldürmeye çalışıyorlarda iç karartıcı bir filmdi izlemeyin kesinlikle

 4. Hzl Bld - 5 ay önce demiş ki:

  Filmden ziyade belgesel gibi bir yapım, film gibi izlenmez. Bir köyde yaşayan bir grup yaşlı amcanın belgeseli. Sonunu anlayamadım.

 5. Genç Türkler - 5 ay önce demiş ki:

  Köy Rize'de demeyin... :-)))

 6. Kakaolu Buding - 5 ay önce demiş ki:

  saçma sapan film geldi bana 09,35 dk kapadım :D

 7. Alper Akgün - 5 ay önce demiş ki:

  türkçe altyazılı orijinal dil versiyonu yok mu

 8. Occido Lumen - 5 ay önce demiş ki:

  35 yaş altının sabrı bu izlemeye yetmez

 9. Necmiye Yasin - 5 ay önce demiş ki:

  izleyen var mi, guzel mi