Those Who Wish Me Dead - Ölmemi Dileyenler Filminin Bilgileri

Those Who Wish Me Dead - Ölmemi Dileyenler

Film, bir cinayete tanık olduktan sonra tanık koruma programına alınan 14 yaşında bir çocuğun, insanlara vahşi doğada hayatta kalmayı öğreten bir çift ve yangın gözlem kulesinde tek başına yaşayan bir kadının yardımları ile hayatta kalma mücadelesini anlatıyor.


Those Who Wish Me Dead - Ölmemi Dileyenler Filmini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 11
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
B9A8Y7R6A5
3 gün önce

Desene Mayıs full geçecek!!! Admin Kaan idm var var o da 7 Mayıs olması lazım su Adamı diye bir film mümkünse onu da ekler misiniz? Ben şero bu ara da

0 Cevapla
yener
3 hafta önce

film yakacak gibi duruyor. heyecanla bekliyoruz...

0 Cevapla
damlatopra
3 hafta önce

Aksiyon filmlerindeki kaliteli oyunculuğuyla bir marka olmasının yanında, sosyal hayatında yapmış olduğu insanı yardımlarla gönüllerde taht kuran yüzü ve özü güzel insan Angelina Jolie'nin bu filmle de kuşkusuz büyük ses getireceğine inanıyorum. Büyük bir merakla bekliyorum.

0 Cevapla
yener
3 hafta önce

aksiyon filimler güzeldir. bu işi iyi yapanlardan birisi de angelinadır. ancak özü ve diğer konular hakkında yanlış yerdesin.. daha iyi araştırmanı öneririm. sonra hayalkırıklığı yaşama.

1 Cevapla
braveozer1
3 hafta önce

Hocam Harikasınız Sizin Üstünüze Olmaz Olsada Sizi Bırakmayız Emeklerinin İçin Minnettarız Sağlıkla Kalın Hiç Eksik olmayın Site On Numaraydı 100 Numara Olmuş

0 Cevapla
charleslee
3 hafta önce

Eyvallah kardeşim

0 Cevapla
azzblue
4 hafta önce

Merhaba hocam. yeni arayüz mükemmelden biraz daha güzel olmuş. hayırlı olsun. Film ne zaman gelir tahmininiz var mı?

0 Cevapla
hdkaan Yönetici
4 hafta önce

yaza dogru çıkacak

0 Cevapla
turhan_197
4 hafta önce

Filmin sadece fragmanını izledim. Sayenizde Angelina Jolie yine Lara Croft tarzı bir film yapmışa benziyor. Angelina J. Benim için yardıma muhtaç çocuklar başta olmak üzere kendisini tüm insanlara destek olmaya adamış annelerden birisidir. Sabırsızlık ile filmini sitenizde isterdim.

0 Cevapla
eatakoc
4 hafta önce

güzel filme benziyor

0 Cevapla
charleslee
4 hafta önce

Merhaba sevgili Kaan çok uzun yıllar sonra ilk defa bir film sitesine üye oldum çok sevdiğim için. Özel mesaj nasıl atılacak yeni temada göremediğimden buraya yazıyorum cevabımı alınca silerim film dışı yorum olduğu için. Acaba bu filmi nasıl takibe alabilirim? Tema beta da olduğu için mi henüz böyle bir özellik yok? Başarılarınızın devamını dilerim. Ellerinize sağlık.

0 Cevapla
Background
Kapat ×