Ölümcül içgüdü 2 izle

Film Bilgileri 3 ay önce eklendi
Ölümcül içgüdü 2 izle

Ölümcül içgüdü 2 Film Bilgileri

İkinci filmde ise artık efsane olmanın meyvelerini toplayan ünlü bir gangster olması, yargı sistemiyle olan efsanevi savaşı, iktidar ve polis gibi kurumlarla çatıştığı zamanlardaki bitmek tükenmek bilmeyen provokasyonları, ölümüne yol açan ?ideallerinin? izini sürmesi anlatılır. Ölümcül içgüdü 2 izle

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt0411272

“Ölümcül içgüdü 2 izle” filminde 4 Yorum bulunuyor.
 1. Çekiç - 1 hafta önce demiş ki:

  Öncelikle şunu belirtmek istiyorum. İlk önce part 1 i izleyiniz. Film çok güzel bir filmdi. Senaryo olsun oyunculuk olsun mekan olsun ilk filmi gibi kusursuzdu. Kesinlikle izlenmesi gereken bir film. Aldığı puanı sonuna kadar hak eden bir filmdi.

 2. Hayro - 3 ay önce demiş ki:

  Film fransız yapımı ama fransa içn, "Fransa bir kadındı ve 40 yaşında Almanların altına yattı" gibi bir replik olabiliyor. Bizde buna benzer bir laf edecek olsa biri, vay anam anam, bir daha çıkamaz içerden.

 3. sgundogmus - 3 ay önce demiş ki:

  devam filmleri genellikle ilkini tutmaz ama bu film gerçekten ilkini çoktan aşmış. vincent filmde öldürüldüğü için üçüncüyü beklemiyorum. fakat keşke olsaydı diyoruz. filmde vincent'in yakalanma korkusu taşımadan aşırı rahat bir şekilde elini kolunu sallayarak gezmesini saymazsak kurguda şahaneydi. fransız sineması yine konuşturmuş kendini .birazda 60 ların belmondo filmleri tadı var.

 4. postacı34 - 3 ay önce demiş ki:

  2.bölümüde 1.si kadar iyiydi. oyunculuk yonetmenlik üst düzeydi. fransızların yaptıgı en iyi 10 film arasına girer