One Night in Bangkok izle

Uyarı: Reklamsız sürüme güncellendi
Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
One Night in Bangkok izle

One Night in Bangkok izle

Kiralık katil olan Kai Kahale, Bangkok’a gider. Burada bir silah alan ve araba kiralayan Kai, profesyonel bir kadın sürücüyle tüm gece şoförlüğünü yapması için anlaşır. Birçok yere uğrayan Kai, her durakta acımasız cinayetler işler. Şoför, Kai’nin işlediği cinayetleri fark ettiğinde ise artık kaçmak için çok geç olur. Bu arada sıradışı bir polis, daha fazla kan dökülmeden önce cinayetlerin gizemini çözmek için zamana karşı yarışır. One Night in Bangkok izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt12192190

“One Night in Bangkok izle” filminde 15 Yorum bulunuyor.
 1. SnapeChee - 1 hafta önce demiş ki:

  10 üzerinden 5 puan eder fazlası etmez. 4.2 düşük verilmiş. Öncelikle iyi yönlerinden bahsedecek olursam duygusallık cidden iyi verilmiş. Her aksiyon filminde böyle duygusallık göremiyoruz. Ancak 5 ten fazla vermememin sebebine gelecek olursam

  DİKKAT BU KISIMDAN AŞAĞISINI FİLMİ İZLEMEYENLER OKUMASIN. SPOİLER İÇERİR. SPOİLER SEÇENEĞİNE YAZININ TAMAMINI KAPATTIĞI İÇİN TIKLAMADIM. ÜSTTE YAZDIĞIM KISIM SPOİLER İÇERMİYOR.
  1- Mantık hataları. 2 yada 3 sahnede saçma kısımlarla karşılaştım bir tanesi adamın başının yaralı olduğu anda arabaya bindiğinde kadınla 2 dakika konuşmasına rağmen (Orta aynadan bakarak) Kadın arka koltuğa döndüğünde başının yaralı olduğunu farkediyordu. Bana komik ve saçma geldi. Buna benzer 1-2 mantık hatasıyla karşılaştım. Ha önemli mi benim için çok önemli bir durum değil her filmde mantık hatası olur çok takılmadım. Esas takıldığım kısımlar ise aşağıda yer alıyor:
  2- Senaryo: Bana göre olmamış tamam hikaye güzel ama olmamış aga.
  3- Durağanlık: Bir aksiyon filminden daha fazla devinim beklerdim açıkçası. Yani filmin yarısından fazlası sohbet muhabbetle geçiyor aksiyon kısımlarıda 5 dakikalık kısımlar falan. Tamam ilk 2 elemanı öldürdükten sonrasına kadar dayanıyorsunda. Filmin başından sona hep böyle durağan geçmesi 3.elemanı öldürmeye geldiğinde bayıyor artık. Hani cidden bi aksiyon bi şaşırtıcılık arıyorsun. İlk 1 saatinden sonra filmin sırf bu durağan olması sebebiyle sıkılmaya başladım.

 2. kazım 19 05 - 1 hafta önce demiş ki:

  idare eder puanı hakedıyor bencede yinede izledim sonuna kadar