Keir O'Donnell

Keir O'Donnell

Film ve Dizileri
The Dry izle
Aaron Falk trajik bir cenazeye katılmak için kuraklıktan mustarip memleketine döner. Ancak dönüşü onlarca yıllık bir yarayı açar - genç bir kızın çözülmemiş ölümü. The Dry izle
Dram
Polisiye
Gizem
Gerilim
The Dry2021
Altyazı
7.1
American Sniper izle
Uyarı : Arkadaşlar Film ABD Yapımı oldugu için Müslümanları her zaman ki gibi kötü göstermektedir. Filmi izlerken gerçekleri bir kenara bırakıp film olarak bakalım. Gerçegi hepimiz biliyoruz. İyi seyirler... Bahriye Komandoları'na katılan ve Irak'ta 150'den fazla insanın ölümüne sebep olan Chris Kyle (1974-2013) isimli askerin aynı isimli kitabından uyarlanan filmde Chris Kyle'ın askeri kariyeri ve yaşadıkları anlatılacak.
Savaş
Aksiyon
American Sniper2014
Dublaj & Altyazı
7.3
Deha izle
Hayatı başarısızlıklarla dolu olan Frank Adler karakterini canlandıracak olan Chris Evans, Florida kırsalında yeğeni Mary'yi büyütürken, Mary'nin okula başlamasıyla birlikte hemen yetenekli olarak yaftalanması sebebiyle Mary'nin annesi Evelyn ile kızı büyütme konusunda bir savaşa girecek. Film, mücadelenin yasal sürecine odaklanacak.
Dram
Aile
Komedi
Deha2017
Dublaj & Altyazı
7.6
Return to Sender izle
Küçük bir kasabada yaşayan hemşire, kendi evinde bir yabancının tecavüzüne uğrar. Bir süre tedavi gören hemşire, tecavüzcüsüne mektuplar gönderir, ama hepsi kendisine açılmadan iade edilir. Bunun üzerine hapishane ziyaretlerine başlayarak tecavüzcüsüyle arkadaşlık kurar. Babası ise bu işe çok şaşkındır ve kızı için endişelidir. Ama hemşire kızın çok farklı planları vardır ve zaman intikam zamanıdır ..
Dram
Gerilim
Return to Sender2015
Dublaj
5.1
Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti izle
Cesar ve arkadaşları San Francisco'da çok büyük bir panik yaratmışlardır. Ayrıca ALZ-113 virüsünü yavaş yavaş tüm dünyaya yayılmaktadır. Serinin ikinci filminde Maymunları Cehenneminin şafağına tanık olacağız. Virüsten kurtulan insanlar ve Cesar öncülüğündeki maymunlar, kaos ve ölümün hakim olduğu dünyada hayatta kalmaya çalışacaklar.
Bilim Kurgu
Aksiyon
Dram
Gerilim
Maymunlar Cehennemi: Şafak Vakti2014
Dublaj & Altyazı
7.6
Background
Kapat ×