Pandemic izle

Film Bilgileri 12 ay önce eklendi
Pandemic izle

Pandemic Film Bilgileri

Yakın gelecekte yaşanan pandemi, bütün dünyayı bir virüs salgınıyla ele geçirmiştir. Enfeksiyonlu olmayanlardan çok enfeksiyonlular varken, insanlık hayatta kalma umutlarını kaybetmektedir. Tek umut bir tedavi yöntemi bulup, enfeksiyon kapanları içine almaktır. Lauren (Rachel Nichols) ise New York’un çöküşünden sonra Los Angelas’a gelerek, hayatta kalan sağlıklı kişileri kurtarmaya çalışan ve salgınlıları avlayan ekibe liderlik eden bir doktordur.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt3774802

“Pandemic izle” filminde 62 Yorum bulunuyor.
 1. Alko - 10 ay önce demiş ki:

  Bilmiyorum ya benim pek hoşuma gitmedi benzer konularda daha güzel filmler var. Korona yüzünden de zombili film için psikolojim bozuluyor da demezsin bu arada :D bazen sırf yorumlara eğlenmek için bakıyorum thanks

 2. eyüp güneş - 12 ay önce demiş ki:

  "Zombi" ve "Yürüyenler" gibi filmlerin çıktığından beri bu tarz filmler Hollywood yapımcılarını konu eksikliği zamanlarda kurtarıcıları oldu. Şu sıralar eve kapanmış vaziyetteyken, üstelik "SALGIN" günümüzün konusu olunca ilgi çekiyor. Tabi ki herzaman olduğu gibi sonu gelmeyen ve öldürmekle bitmeyen virüslü insanlar. Bir nevi Playstation oyunları gibi.
  İyi seyirler....

 3. seyyid - 12 ay önce demiş ki:

  BÖYLE BİR ZAMANDA BU FİLMLERİN YAYINLANMASI DOGRU BULMUYORUM UZUN ZAMANDIR BU SİTEYİ TAKİP EDİYORUM AMA YAPMAYIN BU YANLIŞ MİLLETİN PSKOLOJİSİ KÖTÜ DURUMDA İNSANLAR BU HALDEYKEN BU FİLMLERİ AÇIP İZLESELER KİMBİLİR NELERE SEBEP OLURSUNUZ BENCE YAYINLANMAMALI TARZ FİLMLER BU AŞAMADA..

  • Muhammet Karaer - 10 ay önce demiş ki:

   ben kendım arıyorum. sen izleme okey?

  • Muhammet Karaer - 10 ay önce demiş ki:

   ben kendim arıyorum.Sen gerçeklere gözünü kapat. okeyyy

   • Pandemic - 3 ay önce demiş ki:

    İzleyen izlesin izlemeyen sussun okey..