Sarışın – Un rubio izle


Uyarı: İçerik kaldırılmıştır.
Film Bilgileri 2 ay önce eklendi
Sarışın – Un rubio izle

Sarışın – Un rubio Film Bilgileri

Geçtiğimiz festivallerde Hawaii ve Taekwondo filmleri gösterilen Arjantinli yönetmen Marco Berger, yine cinsel gerilimin havadan hiç eksilmediği, düşük bütçeli, çekici ve bağımsız bir yapımla festivale konuk oluyor. İlk gösterimini şubat ayında Sydney Film Festivali’nde yapan Sarışın, daldan dala atlayan partici Juan’ın ağabeyinin evden taşınmasıyla başlıyor. Acilen bir ev arkadaşı arayışına giren Juan, henüz dul kalan sessiz, yakışıklı iş arkadaşı Gabriel’i (filme adını veren sarışın) evine taşınmaya ikna ediyor. İki ev arkadaşı arasındaki yakınlaşma kısa süre sonra farklı bir yöne doğru evriliyor. Sarışın - Un rubio izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Pek Yakında

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt9789686

“Sarışın – Un rubio izle” filminde 22 Yorum bulunuyor.
 1. sundance - 2 hafta önce demiş ki:

  O kadar karakter yoksunu insanlar var ki burada filme tahammül edemez ahlak polisliği yapar, ama batı Avrupa'ya bedava vize verseler çoluğunu çocuğunu nefret kustuğu özgür ülkelere götürmek için can atar. İki yüzlüler. Filme yaş ve cinsel içerikli sahneler barındırır uyarısı ile yeniden yükleyin filmi. Kimse istedi diye başka birinin hakkına girmesine izin vermeyin. En kısa sürede bu film buraya yükleyin lütfen. Film bana da hitap etmiyor ama yorumları okuyunca çok sinirlendim, nefret kusanlara zafer kazanmış gibi izin vermiş olmanıza.

 2. Bear - 2 hafta önce demiş ki:

  Sevgili admin, bu ülkede ve dünyada milyonlarca eşcinsel yaşıyor. Sırf kendinden olmayana tahammülü olmayan, sözde dinci tayfaya kulak asıp filmi kaldırmış olmanı esefle kınıyor ve bunun dışında tüm film severlere verdiğin güzel hizmetten ötürü teşekkürlerimi sunuyorum. O yobaz tayfaya da neyse...

 3. Eyyüp - 3 hafta önce demiş ki:

  Filmi kaldırdığınız için tsk ederim. Böyle devam ederse bu gibi iğrençlikler normalleştirilirse lut kavminden farkımız olmaz kıyamete kadar Allahın laneti üzerimize olur.bu tarz filmleri cekenınde oynayanında Allah bin belasını versin.

 4. Kerem - 3 hafta önce demiş ki:

  İzlenilen film bir şey katar insana. Bu film ise bomboş. Ve en berbat haliyle sürekli cinsel bölgeler sansürsüz bir şekilde verilmiş. Pornodan farkı yok ve en azindan +18 ibaresi olmadan kesinlikle bir film kategorisinde yer almamalı.

 5. muharrem - 3 hafta önce demiş ki:

  Filmi acık yüreklilikle izleyen herkes etrafından kendi hayatından bir seyler bulacaktır. Ülkemizde ne cok Gabriel var halbuki mecburi yalan bir hayat yasayan. Film izlemekle homoseksüel veya heteroseksüel olunmaz. olunsaydı kadın erkek askı izlemekten kimse gay olmazdı zaten. Kendinizi kandırmayın. Sitedeki her sevisme sahnesi olan filme ailemiz cocugumuz var kaldırın diyor musunuz? Bu filmin kaldırılmasıyla sizin görmezden gelmenizle escinseller ve mecburi yalan evlilikler yasayan erkekler yok olmayacak. Saklamak zorunda kaldıkları icin evlendikleri kadınları da düsünün. Neyse Gabriel in evliligini anlattıgı ve film sonunda kızıyla konustugu sahne herseyden daha güzel anlatıyor gercekleri. Sevgi her seyden üstündür kim ne derse desin.

 6. abdullah - 3 hafta önce demiş ki:

  admin en sevdiğinin hakkı için kaldır şu lut kaviminin uzantılarını... iğrenç ötesi bi şey

 7. Lancome - 3 hafta önce demiş ki:

  Festival filmi. Herkese hitap etmeyebilir. Seven izler sevmeyen ignore eder. Her film emektir ve her film film izleme platformunda arşivlenmeyi hakeder.

 8. Nuri - 3 hafta önce demiş ki:

  Benim ahlakım bozuldu. Kaan'a artık farklı gözle bakıyorum. Ve bunun müsebbibi kendisi :(

 9. DirtyHarry - 3 hafta önce demiş ki:

  Kaan kardeşim acaba yüklediğin filmleri, yüklemeden önce izliyor musun. Çoluk çocuğunun izlemesini istemeyeceğin filmleri yükleme lütfen. Filmi izlemedim ama konusunu bile okuyunca izlenmemesi gereken bir film olduğu belli