Sekiz Yüz – The Eight Hundred izle


Uyarı: 1080p kendi çevirimiz.
Film Bilgileri 3 hafta önce eklendi
Sekiz Yüz – The Eight Hundred izle

Sekiz Yüz – The Eight Hundred Film Bilgileri

1937 senesinde Japonya Çin savaşı esnasında Sekiz Yüz Çinli asker, tamamen Japon ordusuyla çevrili Şangay savaş alanının ortasında bir depo mahsur kalır. Kuşatma altında olan askerler, hayatta kalmak için dört gün dört gece boyunca Japon kuvvetlerinin baskısına karşı direnmek zorundadır. Sekiz Yüz - The Eight Hundred izle, Sekiz Yüz izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt7294150

“Sekiz Yüz – The Eight Hundred izle” filminde 55 Yorum bulunuyor.
 1. hakan - 6 gün önce demiş ki:

  Buram buram pis çinlilerin propagandası kokuyor. Her çinli p.ç geberdiğinde Süleyman Soylu gibi OHHHHHH çektim :) saçma bir film olmuş..film içinde film.Çinliler savaşıyor halk film izler gibi bakıyor. Japonlar bunları gebertiyor daha sonra da bu ç.k kafalı çinliler ingilizler sığınıyor ve adı kahramanlık oluyor.İzlediğim en aptalca savaş filmiydi o kadar paraya yazık etmişler gerçi bu çinliler de para hışşş

 2. oguzhan - 1 hafta önce demiş ki:

  ingilizce kısımlara ne zaman alt yazı eklersiniz

  • kaan - 6 gün önce demiş ki:

   hocam kaynakta çıkmamış altyazıda, kaynak olarak gelirse eklerim. yani o kısımların ingilizce kodlu altyazısı çıkmamış. nette çevirenler oldu bizdeki satırlardan çok çok eksik halde.

 3. Kemikkiran - 1 hafta önce demiş ki:

  Bana göre Çin hükümeti dünyanın ve kendi vatandaşlarını , yanına çekip ülkeyi kurtarmak için askerlerinin ölümünü hazırlamışlar.

 4. Kemikkiran - 1 hafta önce demiş ki:

  Bana göre Japonlar Asya nın Almanları. Almanlar gibi kendilerini diğer ırklar dan üstün görmüşlerdir. Japonlar yüz yıllarca etrafındaki ülkelerin insanları kesip vatanlarına tecavüz etmişlerdir. Bu film de diğer bir kanıtı sonuçta gerçek te çok film var japonların yaptıkları vahşilikler ile ilgili hatta iki subay arasındaki kelle kesme yarışması yapılmış ve ulusal basında ilan edilmişti (Nanking Katliamı) neyse her ne kadar çinlileride çok sevmesemde yinede bunları paylaşmak istedim.

 5. Çekiç - 1 hafta önce demiş ki:

  Ben beğendim. Propaganda kısmı elbette olacak. İzlenir. Film 2:20 dk kadar. Hiç sıkılmadan izledim. 2 ay öncesine kadar bir japon firmasında çalışıyordum. Japonların kafası farklı çalışıyor anlamıştım ama bu filmi izledikten sonra cidden Japonlar degiisk insanlar.

 6. nexus - 1 hafta önce demiş ki:

  saçma sapan bir film

 7. iskender - 2 hafta önce demiş ki:

  kaan filmde çin olan yerler çevrilmiş, ing olan yerler çevrilmemiş. bundan öncekinde de çince olan yerler çevrilmemişti. çevirmenlerin kafası karışık herhalde?

  • kaan - 2 hafta önce demiş ki:

   bunu başka çevirmen çevirmişti, ilgilenecegim

 8. berk - 2 hafta önce demiş ki:

  çevirilerde çince japonca sahneler tamam ama ingilizce baya sahne olmasına rağmen, hiç çevirisi yok.

  • Kaan - 2 hafta önce demiş ki:

   onu bir çevirmene vermiştik saçma sapan çeviri yapmış bir daha vermiyecegiz ona zaten

 9. batuhan - 2 hafta önce demiş ki:

  film için söylenecek en doğru söz şu olurdu heralde
  Köy yanarken orospu saçını tararmış
  Film gayet güzel izlemenizi tavsiye ederim

  • Pika Pika - 2 hafta önce demiş ki:

   Aynen katılıyorum kardeşim.İşin traji-komiği bunu kahramanlık diye göstermeleri...Burnunun ucunda senin askerin senin için canını verecek sende götünü yaya yaya izleyeceksin başkalarının koruması altında....YUH ULAN YUHHHH...