Spy Intervention izle


Uyarı: 1080P SÜRÜME GÜNCELLENDİ.
Film Bilgileri 8 ay önce eklendi
Spy Intervention izle

Spy Intervention Film Bilgileri

Dünyanın en büyük casusu Corey Guage (Drew Van Acker) maceralı bir casus hayatından daha vasat bir banliyö yaşam tarzına geçer. Ancak eski meslektaşları kötü adamın gezegeni yok etmesini önlemek için geri dönmesi gerektiğini göstermek için duruma müdahale eder. Yazarlar Mark Famiglietti ve Lane Garrison herkesin ilişki kurabileceği belirli kriterleri vurgulamış. Filmin girişindeki mutlu çift balayı evresinden sonra daha agresif bir tarza geçen Corey doğru seçim yapıp yapmadığını sorgulamaya başlar ve sabah 9 akşam 5'ten vazgeçerek kötü adamın insanlığa zarar vermesini önlemek için casus görevlerine geri döner. Film birlikte olmaya karar veren ancak gizlice evliliğin sıkıcılığından korkan iki kişinin eğlenceli bir hikayesine dönüşür.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt7369550

“Spy Intervention izle” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. yengeç kemal - 8 ay önce demiş ki:

  bence de saçma ve yazık

 2. Hakan - 8 ay önce demiş ki:

  Genel casusu filmlerindeki saçmalık olayı şuki dünyayı sömüren abd, İngiltere, Rusya ve Çin gibi ülkelerin ajanları bunların kurduğu dünyayı yok etmeye çalışan veya bunları bitirmeye çalışan adamı yenip herkezi kurtarır ve kölelik devam eder. Hepimiz çocukken bu saydığım ülkelere sempati beslemedikmi? Sonuç= kabbullenilmiş modern kölelik! Bu adamlar dünya tarihinde hiç bir millete hayrı dokunmamış eli kanlı vahşi bir millet. Nefret edin demiyorum, sevmeyin diyorum. Ne diyor bu adam diyenler youtube de Abdullah çiftçi analizleri dinlerse beni anlar.

 3. lord74 - 8 ay önce demiş ki:

  Bu tür filmlerde fazla bir mantik aramamak lazim.
  Eglenceliydi.
  Paylasim icin tesekkürler.

 4. M Hakan Tekin - 11 ay önce demiş ki:

  Vaktinize yazık.

 5. AhmetBecerik - 11 ay önce demiş ki:

  Atlata atlata izledim. Yorumu siz düşünün...

 6. ali taş - 11 ay önce demiş ki:

  Komedi desen değil,erotik desen değil,macera desen hiç değil anlamadım gitti..konu yok hiç bir şey yok..
  1 buçuk saat mal mal izledim..artık yönetmenler konu bulamıyor ve saçmalıyorlar..milletin zamanını heba ediyorlar.ayıppp

 7. Önder Erman - 11 ay önce demiş ki:

  Saçma ve yazık