Stairs izle

Film Bilgileri 6 ay önce eklendi
Stairs izle

Stairs Film Bilgileri

Özel operasyon ekibi 'Cehennem'in Serserileri' bilgi almak için bir iç savaşa sızmak için gönderilir. Birlik kendilerini tırmanmaya veya ölmeye zorlayan sonsuz bir merdivene sıkışmış bulur. Hayatta kalmak için, kurtulmak istiyorlarsa geçmiş günahlarını tekrar gözden geçirmek zorundadırlar. Stairs izle Black Ops izle, The Ascent izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt8439934

“Stairs izle” filminde 24 Yorum bulunuyor.
 1. canweb - 4 ay önce demiş ki:

  Herifler otopark merdiveninde film çekmişler iyimi :D... Çatışma kuralı,Ateş güvenlik kuralı,Taktik vb. gibi şeylerden uzak yakın alakası bile yok bu adamların :D..Kim ateş ediyor? nereye ateş ediyor? neredeler? ....Meçhul.. Gençler bu işler sakın böyle oluyor zannetmeyin .Allah muhafaza kendinizi vurursunuz. Boş beleş bir film bu 27 dakika sabrettim. Karı masal anlatmaya başlayınca kapattım.

 2. Bilim Kurgu - 5 ay önce demiş ki:

  Tom Cruise'un Edge Of Tomorrow filminden senaryo çalmışlar. Biraz farklılaştırmışlar ama ben yine de o filmi tekrar izlemeyi tercih ederdim. Bilimkurgusever olarak bu filmi beğenmedim. Ama hümanizm meraklılarına tavsiye ederim, sizi tatmin eder yani.

 3. ali osman binboğa - 5 ay önce demiş ki:

  bu nedir yahu fragmanına katlanamadım izleyenlere allah sabır versin.. Bu arada efektler commodore 64 lemi yapılmış ?

 4. Halil Aslantaş - 5 ay önce demiş ki:

  Pek yorum yapan biri değilim ama bu filmi eleştirmem gerekir. Bu kadar güzel bir konuyu nasıl böyle berbat bir hale getirmişler acaba resmen film nasıl çekilmez diye örnek olması için yapmışlar. Bide o kamera yönetmeni gitsin youtubeber olsun anca onu çeker.