Stranger Things 4.Sezon izle

  Bölümler
  Film Bilgileri 9 ay önce eklendi
  Stranger Things 4.Sezon izle

  Stranger Things 4.Sezon Film Bilgileri

  Tuhaf Şeyler adlı dizimizin 4 ve Son Sezonunda neler olacağını merak ederken 3. sezonda yaşanan olaylara bakmakta fayda var. Dizinin 3. sezonunda, ana karakterlerimiz bir kez daha Upside Down’dan gelen canavarlarla karşı karşıya gelirken; sezonunda sonunda Hopper’ın başına gelenlerin ardından Hawkins’ten ayrılmaya karar veren Joyce, Will ve Charlie ile beraber yanına Eleven’ı da alarak kendine yeni bir hayat kurmak için yola koyulmuşlardı. Mike, Dustin, Lucas ise Hawkins’te kalmaya karar vermişlerdi. Hopper’ın öldü olarak gösterilmesi, yeni sezonda nasıl olaylarla karşılaşacağımız konusunda kafamızda soru işaretleri yaratmıştı. Hayranlardan birçoğu Hopper’ın ölmediği konusunda da tahminler yürüyordu. Nitekim öyle de oldu. Netflix, Stranger Things’in 4. sezonundan bir tanıtım fragmanı yayınlandı ve fragmanda Hooper var. “Rusya’dan sevgilerle… ” başlığı ile yayınlanan fragman, Hooper’ın Rusya’da olduğunu bizlere gösterirken; Hooper’ın Joyce, Eleven ve diğer karakterlerle nasıl bir araya geleceği konusunda soruların ortaya çıkmasına neden oldu. Öte yandan Netflix’in yeni sezonu duyururken “Artık Hawkins’te değiliz” ifadesini kullanmış olması karakterlerin farklı maceralara sürükleneceğini işaret ediyor. Hâliyle bu durum, 4. sezonda yeni karakterlerle karşılaşma durumunu gün yüzüne çıkarıyor. Geçtiğimiz kasım ayında yine TV Line‘da yer alan haber, bu durumu gerçekliğe kavuşturmada önemli bilgiyi açığa çıkarmıştı. Haberde Stranger Things’in 4. sezonunda, hikâyeye üçü genç biri yetişkin olmak üzere dört yeni karakterin dâhil olacağı belirtilmişti. Bu üç genç karakterden birinin Fast Times at Ridgemont High filmindeki Jeff Spicoli’nin ikizinden esintiler taşıdığı, birinin ise bir metalci olacağı söyleniyor. Yetişkin karakterin ise Hawkins’ten çok uzak bir yerde yaşadığı belirtiliyor.

  Yıl - Ülke: ()

  Tür: , , , , ,

  Kategori: Diziler, Pek Yakında

  IMDB Puanı:

  IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt4574334

  “Stranger Things 4.Sezon izle” filminde 8 Yorum bulunuyor.
  1. Enes Uğurlu - 2 ay önce demiş ki:

   abicim 30 eylül dediniz gelsin artık cevapta vermiosunuz

   • Cenk - 2 ay önce demiş ki:

    Hocam 30 Eylül Diye bişey demedik imdb sayfasında bile 4. sezon 2021 diye belirtilmiş zaten. Ki 30 eylül desek Netflix saat 11 de çıkarır içerikleri sabah 9 da yazmışsınız 30 eylülü geçeli 1 ay olmuş gibi yazmışsınız. Ayrıca görüldüğü üzere herkese cevap veriyoruz. İçerik çıkarsa en hızlıda biz paylaşıyoruz zaten ama önce çıkması lazım.

  2. Yusuf Kaya - 9 ay önce demiş ki:

   ne zaman baslıyor sezon

  3. Gani Alioğlu - 9 ay önce demiş ki:

   Bu tüm sezonlara ulaşamama beni bunalıma sokuyor sitenizde .

  4. Gürhan İlk - 9 ay önce demiş ki:

   Kaan öncelikle bütün yayınladığın film dizi her bir şey için teşekkür ederim. Sonrasında da dizilerden 1. Sezon the outsiders Stephen King olan 6.bölüm olmuş 7 geliyor 1 2 güne.. Sitede bulamıyorum başka bir iki sitede karşılaştım ama.. Yakınlarda yüklenir mi