Sucker Punch arkaplan

Sucker Punch izle

2011
Cehennem Özel Dublaj
Fragman
Sucker Punch izle

Sucker Punch Film Bilgileri

"Sucker Punch" genç bir kızın karanlık gerçeklerden kaçıp, hayal dünyasında özgürleşmesinin destansı hikâyesini anlatan fantastik bir aksiyon filmi. Zaman ve mekân sınırlaması olmadan, zihninin derinliklerinde her yere gidebilir, İnanılmaz maceralar yaşayarak, hayal ile gerçek arasındaki çizgiyi yok edebilir.
IMDb 6 (232.126 oy)
Süre
1 saat 50 dakika
İzlenme
Yıl
Türler
Ülke
13 yaş ve üzeri izleyici kitlesi

Yorumlar

5 yorum
Vahap Aygün 8 ay önce
süper ötesi ,film müzikleri,efektler harika müthiş 10/8.9 bu arada ımbd çok az
0
cevapla
selma bir yıl önce
İyiymiş.. Seyredin..
0
cevapla
Yusuf Taşkaya 3 yıl önce
ilk televizyonda izlemiştim 3 yıl önce filan o günden sonra müptelası oldum okadar anlamlı okadar duygusal ve etkili ki insanın dünyaya bakış açısını değiştiriyor bence herkesin hayatında en az bi kez izlemesi gereken muhteşem bi film
0
cevapla
mogogo 4 yıl önce
tüylerim 2000 kere diken diken oldu ...
0
cevapla
CulturalHeritage 5 yıl önce
Bence kadın haklarını ve psikolojik travmaları oldukça güçlü bir şekilde ele alan bir film. Zack Snyder'ın anlatmak istediğini neden kimse anlayamıyor acaba. Belki de bilinçaltımıza hitap ettiği için insanların nefretini kazanmıştır. Kısacası bu yönetmenden çıkan anlamlı bir diğer film. Filmin teması zaten kendi ayakları üzerinde duran ve erkeklerin zorbalığına karşı koymaya çalışan kadınlar üzerine. Bunu da anlayamayacak olan varsa, lütfen gidip Avengers izlesin. Hem olmayan bir organı yormaya değmez, hem de kızıl kafa Scarlett onun iştahını doyurur.
0
cevapla
Background
Kapat ×