The Hater izle

Film Bilgileri 4 ay önce eklendi
The Hater izle

The Hater Film Bilgileri

İki yüzlü genç bir adam sosyal medya karalama taktiklerinin karanlık dünyasında başarıyı yakalar. Ama sanal kötülükleri, kısa süre sonra gerçek hayatta şiddete yol açar.Komünist geçmişi ve bugünkü Avrupalılığı ile boğuşan bir toplumda, hem kültürel seçkinler hem de ayrıcalıklardan yoksun gençler karanlık güçlerin Avrupa'nın üzerine çöktüğünü görür. Böylesi bir ortamda kaçınılmaz çatışmalardan ve ortaya çıkan kaostan faydalananlar da vardır. Çocukluk arkadaşı Gabi'nin (Vanessa Alexander) dikkatini çekmek ve ilerici ailesinin saygısını kazanmak için çaresizce çaba sarf eden, gözden düşmüş hukuk öğrencisi Tomek (Maciej Musiałowski) de bunlardan biridir. Gabi'yi etkilemek için yüksek profilli ancak ilkesiz bir halkla ilişkiler şirketinde işe giren Tomek, sosyal medyada organize etmesi istenen kirli siyaset oyunlarında kısa sürede çok başarılı olur. Ancak bu işlere girmesinin insani bir bedeli vardır. Tomek, kirli siyaset oyunlarına kendini giderek daha fazla kaptırırken yavaş yavaş insanlığını da yitirir ve araçlarla amaçlar birbirine karışır.Sala samobojcow Hejter izle...Suicide Room Hater izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt9506474

“The Hater izle” filminde 17 Yorum bulunuyor.
 1. Snape - 3 ay önce demiş ki:

  IMDB puanını hakediyor. Seyredin pişman olmazsınız. İnsanların içini bilmenin imkansız olduğunu anlatan bir yapım. Hayatın gerçekleri aslında.

 2. Emre Kara - 3 ay önce demiş ki:

  türkiye insanın genel özeti gibi olmuş.

 3. aŞKıN ıŞıK - 3 ay önce demiş ki:

  sahtekarlik ] uzerine kurulu hayatin icinden olan tum pislikleri kisa bir surede anlatan bir filim konusu duzenbaz ve hile ile insanlarin duygularini somurmenin ogretilerini tasimakta lakin.
  izlemeye degip degmeyecegine siz karar vermelisiniz konu islenisi muazam fakat.
  herkezin 100:100 begene bilecegi bir filim degil muhtesem anlatim ve yeni jenorasyon hayati elle alinmis....
  begenim begenmemek size kalmis/////..........

 4. Kaplanoloji - 4 ay önce demiş ki:

  Film güzel fakat sonuç ilişkisi çok zayıf sonuçları hep dolaylı yoldan önümüze getiriyor. Dram yeterli tür olarak geri kalanlar çok kısa ve basit yerlerde ortaya çıkmış.

  6.0

 5. Space Lovers - 4 ay önce demiş ki:

  psikopat basrolumuz döktürmüs 10/10 film

 6. muammer06 - 4 ay önce demiş ki:

  Aileylan izlenirmi lov