Supernova Filminin Bilgileri

Supernova

Sam ve Tusker, birbirlerini 20 yıldır tanıyan iki arkadaştır. Tusker’a bunama teşhisi konulduğunda, sahip oldukları en değerli şeyin birlikte geçirdikleri zaman olduğunu fark ederler. Eski karavanları ile yola çıkıp İngiltere’yi dolaşmaya karar veren Sam ve Tusker, arkadaşlarını, ailelerini ziyaret ederek geçmişe bir yolculuk yapar. Supernova izle


IMDb: 6.7 (2989 oy) 18 yaş ve üzeri için uygun.
Süre: 93 dakika
İzlenme: 180 izlenme
Yıl - Ülke: 2021 İngiltere
Tür: Dram Romantik
Kategori: Filmler
Supernova Filmini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 24
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
007alibond
2 ay önce

Adamlar lezbiyen film olunca dört gözle izlerler iş gay olunca iblener, işinize bakın herkesin cinsel kararına saygı duyun , ha ırkçılık yapmissin ha cinsiyetçilik aynı şey, herkesin kararına saygı duyun

0 Cevapla
erman
2 ay önce

Bu filmin hemen altında "The World to Come" lezbiyen temalı bir film daha var o filmi izledim yorumlara baktım hiç biriniz orada yorum yapmadınız ? Neden ? Çünkü fantezilerinizi besliyordu belki de. İki yüzlülükten başka bir şey değil, umarım çocuklarınız sizlere açılmaktan korkmaz kınadığınız şeyleri yaşamadan asla ölmeyeceksiniz bunu sakın unutmayın. Sizin zihniyetinize göre homoseksüel olan biri yıllardır heteroseksüel filmler izlediği için çoktan özenip heteroseksüel olmalıydı. Demek ki izlemekle bir şey olunmuyor. Yorum yapmanın bile bir dozu vardır çoğunluğun azınlığı ya da azınlığın çoğunluk üzerinde hiçbir üstünlüğü yoktur. Herkes dünyaya bir kere gelir ve saygı/sevgi içerisinde yaşar gider.

0 Cevapla
İsko
2 ay önce

Sevdiğimiz oyuncuların böyle zorlama hastalıklı filmlerde yer almasını istemiyoruz kardeşim anlayın artik bu sapıklığın çözümü var siz niye hala zorluyorsunuz bokla haşir neşir olmak hoşunuza mı gidiyor

0 Cevapla
Gayim ulan
2 ay önce

Maaaal kardeşim benim ,

0 Cevapla
nuri
2 ay önce

Sahane bir film. Tam bir aşk hikayesi. Herkesin kendinden birseyler bulabilecegi duyhu yuklu bir yapit. Paylasim icin tesekkurler. Mutlaka izleyin.

0 Cevapla
ali
2 ay önce

ibneler her yerde :)

0 Cevapla
Visitor
2 ay önce

Ha sunu bileydiniz. Bravo!

0 Cevapla
İsko
2 ay önce

Colin firth ve stanley tuccinin gay filmi nedir arkadaş afişe bakıyorum hiç bir çekiciliği yok. Gaylerin yatak odasını düşünmek bile istemiyorum doğallık sıfır insan yaratılışına hakaret. Gidin tedavi olun savunanda yapanda

0 Cevapla
Konuk
2 ay önce

Madem gayleri hic düsünmek bile istemiyorsun, ne isin var burada? Neden bu filme ilgi gösteriyorsun? Yalnizca ilgi göstermeyip, yorum bile yaziyorsun. Bundan hic süphem yok. Asil senin iyi bir tedaviye ihtiyacin var. Kendine ve etrafina yalan söylemeyi birak.

0 Cevapla
İsko
2 ay önce

Götü boklu ,puana baktık oyunculara baktık geldik. Bu ne hazır cevaplar hepsi aynı

0 Cevapla
mustafa
2 ay önce

Sapıklık, eşcinselliğin, homoluğun adı aşk mı oldu? Bu sitenin sürekli homoluğu ve ahlaksızlığı özendirici filmleri yayınlaması politikaları oldu. Bu yönde bir eğilimi olmasalar bu tür filmleri yayınlamazlar herhalde.

0 Cevapla
kaan Yönetici
2 ay önce

Hocam filmin içerigine bakmıyoruz puanına ve popülerligine bakıyoruz, ne çıkarsa ekliyoruz. Katliam yapılan filmde katliamı destek vermediğimiz gibi, homo bilmem ney bunlarada destek vermiyoruz.

0 Cevapla
tarık
2 ay önce

Bu yorumu yayımlamakla kalmayıp, bir de cevap yazmanız takdire şayan bir davranış.

0 Cevapla
ziyaretçi
2 ay önce

Sizin de bu yönde bir egiliminiz ya da merakiniz olmasa, bu filmlere ilgi göstermezsiniz. Durumunuz, cinayet isledigi yere geri dönen katile benziyor. Ilginiz yokmus gibi görünüyorsunuz ancak tam da icindesiniz bence. Gayet acik. Bosuna tavir yapmayin!

0 Cevapla
mustafa
2 ay önce

Yazdığım yorum filme yönelik kişilere değil. Bana verdiğin cevapla kendinin ne ... olduğunu gösteriyorsun.

0 Cevapla
tarık
2 ay önce

Film içeriğine göre sende özenti mi oluşuyor. Kendine bir baktır sen :)

0 Cevapla
hayri
2 ay önce

Arkadaş, gençler senin gibi olmasınlar diye yorum atmış. Sen izle sana olan olmuş.

0 Cevapla
Çiki
2 ay önce

24 saatlik hayatın son 1 saatini bitirmek üzere olan bir insanın gözüyle filmi izlemeye çalışın. Bunu başaramayacaksanız filmi izlemeyin. Ben denedim başladım ve bitirebildim izlemeyi. Dermansız dertlerin olmadığı bir dünya hayal edelim. Belki sonraki hayatlarımızda orayı yaşarız.

0 Cevapla
Filmer
2 ay önce

Buradan bas bas bağırıyorlar. Bu filmi kaldır, o filmi indir şu filmi kaldır diye. Bu sitenin kendi iradesi yok mu ? İzleyicileri dikkate alması ve herkese tek tek cevap vermelerini ayrıca takdir ediyorum. Emeğiniz çok, çünkü bizlere ücretsiz film izleme fırsatını vizyonuyla birlikte sunuyorsunuz. Ancak 2-3 baskılanmış kişinin söylemleriyle filmleri kaldırmanızı kabul etmiyorum. Bu eşitlik değil, burada kime göre neye göre tartışmıyorum bile ama duyar kasar gibi yapanlar. TV'lerde hergün cinayet sahneleri, kadına şiddet ve aşağılama, çocuk tecavüzleri üzerine RTUK'e gidip ses çıkarabiliyorlar mı ? Teşekkürler söyleyeceklerim bu kadar. Bu sitede filmlerin sırf birileri istedi diye kaldırılmadığı günler diliyorum.

0 Cevapla
Bear
2 ay önce

Sevgili filmer, yorumunu coşkuyla okudum. Ne mutlu ki hala aklı selim insanlar var, sevgiler...

0 Cevapla
Hacı Münib
2 ay önce

Kapağı görünce geçenki "sarışın" isimli film gibi lubunya filmi olduğunu zan ettim. O yüzden izlemedim. Kime güveneceğimizi şaşırdık. Her lahza tetikteyiz.

0 Cevapla
Konuk
2 ay önce

Münib Haci, lubunya dilini bile ögrenmissin. Hala korkuyormus, tetikteymis numarasi yapman, pek inandirici olmamis... ;)

0 Cevapla
Xmen
2 ay önce

Film zaten gay çiftin hikayesi :) Ama ahlaksız sahneleri yok neyseki.

0 Cevapla
Nusret
2 ay önce

Orijinali yok mu bu filmin ? Bu şahane film sinema çekimi izlenmez ki?

0 Cevapla
Background
Kapat ×