The Bravest izle

Film Bilgileri 2 hafta önce eklendi
The Bravest izle

The Bravest Film Bilgileri

The Bravest izle. Petrol boru hatları patladıktan sonra Çinli itfaiyeciler büyük bir yangınla mücadele etmek zorunda kalırlar.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt10218674

“The Bravest izle” filminde 31 Yorum bulunuyor.
 1. Enes - 6 gün önce demiş ki:

  Puanında fazlasını hak eden bir film... Bazı sahneleri aşırıya kaçsada kendini izlettiriyor.. Sonu böyle bitmese daha iyi olurdu aşırı duysala vurmuşlar o dayı niye orada öldürülür ki yönetmen !!!

 2. Mert - 7 gün önce demiş ki:

  Çok iyi bir film. Tabi ki bazı sahnelerde cesareti ve olayın büyüklüğünü vurgulamak için abartı ve insan üstü olaylar var ama göz ardı edilir. Bir kaç gereksiz duygusal sahne de mevcut ama film izlenesi.

 3. fire fighter - 1 hafta önce demiş ki:

  bir itfaiyeci olarak filme harika diyemem. abartı çook. ama şunu iyi bilmelisinizki, onların yaşadığı zorluğun aynısını bizde yaşıyoryz. orda gördüğünüz hortum,su, köpük bidonları. hava yardım takviyesi, hepsi gerçek..bizde aytnısını yaşıyoruz.. yüzlere bulaşan yıkanılsada bir türlü çıkmayan o isler... uzun yangınlarda gelen erzak lojistik destek..(tabi öle tavuk hamburger değil. ekmek arası kaşar gelir..) öyle bir yangında o kadar dehşetli ateşe bende maruz akldım ama; bunların abartısı, uzun süre ateşin içinde durmaları..mümkün değil. ciğrlerin yanar... yaşanmış bir olayı anlatmaları konu edip fil yapmaları hoşuma gitti.. daha gerçekçi ve prosyonel olmasını isterdim.allah kimseyi yakmasın.

 4. Oguzhan - 1 hafta önce demiş ki:

  Abi çok güzel son zamanlarda izlediğim en iyi film hiç sıkılmadan izledim teşekkurler

 5. Aza - 1 hafta önce demiş ki:

  Bu film Gercek hayatta yasanan bir olaydan esinlenerek yapilmistir yani sallama bir film diyil 170 kisi hayatini kayb etmistir tarihe gecmis bir faciadir Allah korusun.. Guzel filmdi duygusal

 6. Xpewn - 1 hafta önce demiş ki:

  Eğer boş zamanınız varsa izleyin. Boş zamanınız yoksa yani güzel bir film izleyip hemen çıkarım kafasındaysanız izlemeyin. Güzeldi sonları duygusaldı.

 7. İrfan - 1 hafta önce demiş ki:

  Çok etkileyici bir film puanı düşük daha yüksek olabilir