Zamanın izlerinde izle

Film Bilgileri 2 sene önce eklendi
Zamanın izlerinde izle

Zamanınrinde Film Bilgileri

Britanyalı aktör, yine bir edebiyat uyarlamasında başrolde. Memleketlisi Ian McEwan’ın Türkçe’de Zamanın İzlerinde adıyla yayımlanan The Child in Time romanı, Cumberbatch’in prodüksiyon şirketi SunnyMarch ve Pinewood ortak yapımıyla 90 dakikalık TV uyarlaması olarak ekrana gelecek. BBC için çekilen TV filminde Cumberbatch, üç yaşındaki kızlarını kaybettikten sonra yaşamı altüst olan başarılı çocuk kitapları yazarı Stephen Lewis’i canlandıracak. “Gurur duydum” Cumberbatch, senaryosunu Stephen Butchard’ın yazdığı TV filmi hakkında şunları söylüyor: “Romanı yıllar önce okumuştum. Hep benimle kaldı. Derin, hareketli ve çok güzel bir eser. Ancak Ian McEwan gibi biri, bir kaybediş öyküsünü bu denli dürüstçe kaleme alabilirdi. The Child in Time‘ın SunnyMarch’in yapımcılığını üstlendiği ilk drama olması da ayrıca gurur verici.”

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt6540078

“Zamanın izlerinde izle” filminde 7 Yorum bulunuyor.
 1. gulluozman - 2 sene önce demiş ki:

  güzel bir filmdi.

 2. Genç Türkler - 2 sene önce demiş ki:

  Sıkılmadan izlenecek bir duygusal film. Arrival filmindeki motto bu filmde de karşımıza çıktı. Yani zamanın düz bir çizgi olmadığı konusu...

 3. TOPRAK EBRON - 2 sene önce demiş ki:

  Bu adamın her filmini seyrederim. en son Mel Rose dizisi neden durdu anlanmiş değilim.

 4. Orhan Orh - 2 sene önce demiş ki:

  Zor bir konuda, son derece başarılı bir yapım. Oyuncular yaptıkları işin hakkını vermişler. Film değilde dizi olarak çekilmesi, sanırım gişe hasılatının çok az olacağının garanti olmasından kaynaklanıyor. Böyle bir konu gençlere hitap etmez, ebeveyn olan veya olacak yaştaki birisi ise bırakın filmini seyretmeyi, konusunu bile duymak istemez.

 5. analytical - 2 sene önce demiş ki:

  drama filmleri ve diziler roman uyarlamaları ingilizlerden başka kimse yapamaz (BBC)

 6. Nuri - 2 sene önce demiş ki:

  Yazık olmuş filme.

 7. Hasan Enes Kaya - 2 sene önce demiş ki:

  hocam bakanlıktan engel yemişsin ya geçmiş olsun