The Christmas Chronicles 2 Filminin Bilgileri

The Christmas Chronicles 2

Kate (Darby Camp) ve Teddy Pierce (Judah Lewis) kardeşlerin Noel'i kurtarmasının üzerinden iki yıl geçti ve çok şey değişti. Artık alaycı bir genç olan Kate, istemeye istemeye annesinin yeni erkek arkadaşı ve oğlu Jack (Jahzir Bruno) ile Noel'i Cancun'da geçirmektedir. Ailesinin bu yeni hâlini kabul etmek istemeyen Kate kaçmaya karar verir. Ancak Belsnickel adlı gizemli, sihirli bir baş belası, Kuzey Kutbu'nu yok edip Noel'i sonsuza dek bitirmeye kalkışınca Kate ve Jack beklenmedik bir şekilde kendilerini Noel Baba'yla (Kurt Russell) yeni bir maceranın içinde bulur. Chris Columbus (Evde Tek Başına, Harry Potter) tarafından yazılıp yönetilen ve kadrosunda Goldie Hawn'a da yer veren THE CHRISTMAS CHRONICLES 2, ailece izleyebileceğiniz, duygu, mizah ve Noel coşkusuyla dolu bir aksiyon macera. The Christmas Chronicles 2 izle, The Christmas Chronicles: İkinci Kısım izle The Christmas Chronicles izle


The Christmas Chronicles 2 Filmini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 8
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
Taner bulut
4 ay önce

hayatım boyunca oğlumla birlikte izlediğimiz en güzel filimdi umarım bu yıl başı bütün inanların dilekleri olur ve dünya eski haline geri döner mutlu yıllar

0 Cevapla
murat hnby
5 ay önce

Burda eski türkler yani türklerin büyücülüğünde olduğu şaman dinine inandığı dönemler ele alınmış ama tabiki şamanizmin noel babaya inanma gibi bir zihniyete sahip olma durumu olamaz çünkü şimdiki dinimize yakın bir inanışa sahiplerdi.

0 Cevapla
Lancome
5 ay önce

Filmi 3 gecede parca parca izledigim icin sıkılmadım. İzleyen varsa bana küçük kızın Türkiye'yi böyle olduğunu düşünmemiştim derken ne kastetti acaba bana açıklasın. Spoiler değil kesinlikle linç yemeyim yok yere.

0 Cevapla
mehmet
5 ay önce

Filmde Noel Baba Türkiye'ye geliyor. Muhabbeti olan varsa söyleyin gelmesin. Ülkücüler pıçahlar, akpliler sünnet etmeye kalkar. :)

0 Cevapla
Msf
5 ay önce

Birinci bölümü cok keyifli bir filmdi, bakalim ikinciside keyif verecekmi? fragmani gayet hosbir film oldugunu gösteriyor...emegine saglik Kaan kardes.

0 Cevapla
sarılarınsülo
5 ay önce

geldi yine tipini

0 Cevapla
mavilerincilo
5 ay önce

niye öyle diyon bro...

0 Cevapla
murat
5 ay önce

kaan 1-2 saate yetişirmi

0 Cevapla
Background
Kapat ×