The Liberator 1.Sezon izle

  Dizi Bilgileri 2 hafta önce eklendi
  The Liberator 1.Sezon izle

  The Liberator 1.Sezon Dizi Bilgileri

  The Liberator, II. Dizinin sezonu dört bölüm sürecek ve mini dizi olarak ekrana gelecek. Hikaye, Avrupa’nın özgürlüğü için 500 günden fazla savaşan Amerikan askeri Felix Sparks’ın ve Sicilya’dan Almanya’ya giden 157. Alayın başından geçen olaylar anlatılacak. The Liberator izle

  Yıl - Ülke: ()

  Tür: , , ,

  Kategori: Diziler

  IMDB Puanı:

  IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt9308682

  “The Liberator 1.Sezon izle” filminde 3 Yorum bulunuyor.
  1. Koray - 5 gün önce demiş ki:

   Savaş filmi seviyorsanız kesinlikle izleyin, çok guzel ve toplamda 3,5 saat olması uzun ve guzel bır fılm ıslıyormussunuz hıssı verıyor.

  2. Selim Sarı - 2 hafta önce demiş ki:

   İlk bölüm üzerinden kısa bir yorum daha yazayım! Anime sevenler bu diziyi de benim gibi mutlaka sevecektir! Oyuncular hariç geri kalan her şey anime çünkü! Sanki çok düşük bütçeli hissiyatı verirse anime farz ederseniz sorun kalmaz! Ya da tiyatro gibi de düşünebilirsiniz! Hatta ortalama bir belgesel tarzında yapım bile dense olur bence! Hareket-ortam-efektler vs. den daha çok ''fikir'' odaklı bir yapım olduğu muhakkak! Bu arada keşke tarihin diğer dönemleri için de böyle yarı anime savaş dizileri yapmalarını çok isterdim! Öyle yüksek bütçeler, paragöz oyunculara da gerek kalmazdı o zaman! Tekrar tşk. Kaan bey! :)

  3. Selim Sarı - 2 hafta önce demiş ki:

   Ooo süper, gerçi henüz izlemedim ama tarih-savaş dizilerine hasretiz zaten! Ne çıkarsa şikayet yok! Tşk Kaan bey! :D