The Lighthouse izle

Film Bilgileri 5 ay önce eklendi
The Lighthouse izle

The Lighthouse izle

The Lighthouse izle.The Lighthouse, 1890’ların sonunda gizemli ve ıssız New England adasında, iki deniz feneri bekçisinin yalnızlıklarının baskısı altında ezilmeye başlarken, en kötü kabuslarıyla yüzleşmesini konu ediniyor. Robert Pattinson ve Willem Dafoe’nun iki deniz feneri bekçisi performanslarıyla beraber sırtladığı bu ‘’hipnotik ve varsayımsal masal’’, siyah-beyaz 35mm kamerayla 1.19: 1 oranında çekildi. Film, prömiyerini yaptığı Cannes’da FIPRESCI kazandı ve Toronto’da büyük övgüler aldı.

Yıl - Ülke: (),

Tür: , , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt7984734

“The Lighthouse izle” filminde 57 Yorum bulunuyor.
 1. Kens - 4 ay önce demiş ki:

  Emeginize saglik , ama ben malesef hic begenmedim filmi. Oyunculara zaten hastayim ama niyese cekemedi film beni.

 2. Sertaç YILMAZ - 5 ay önce demiş ki:

  Bence çok güzel

 3. Şafak Nalbantoğlu - 5 ay önce demiş ki:

  İki adam arasında geçen ''güç''savaşı … Zor bir film … 10/7.

 4. Mehmet Baytaroglu - 5 ay önce demiş ki:

  Binlerce film izledim yıllardır bu siteyi kullanırım admin süpersin rapid devam neyse kolay kolay yorum yapmam ileri sara sara izledim hayatımda hic biseye bu kadar küfretmedim.anlayın siz merak dahi etmeyin

 5. H.T - 5 ay önce demiş ki:

  indirme için link ekler misiniz ?

 6. suGiNesK - 5 ay önce demiş ki:

  Ama guz3l dedinizde bitane filime kalp atan yok kardeş ne ayaksınız

 7. Sinemalog - 5 ay önce demiş ki:

  Film tam bir klasik dile ve usta bir anlatıma sahip. Her anını klasik bir eseri okur gibi izliyorsunuz. Mitolojik Prometheus ve Proteus. Aslında aynı kişinin girdiği bir kısır döngü. Jean Deville portrelerinden özenilerek final yapılmış. https://doorofperception.co... Işık her şeyi, tanrıyı bilgeliği temsil ediyor. Sondaki aydınlanma kendini bir çöküşle tamamlıyor. Sanki tüm gelişen toplumların, insanoğlunun yükselip yere çakılması gibi. Oyunculara alkış. Daha iyi olabilirler miydi, bilmiyorum.
  Bu filme 2 puan vermeye kalkan ya da zaman kaybı diyen şuursuzluğa dikkat vermeyin. Zaman öldürmeye gelip "zaman kaybı" yorumu yapmak hangi mantığa uyuyor anlayamıyorum. Beğenmeyen "benim hoşuma gitmedi, beğenmedim" diyerek aradan çekilsin. Eğer sürekli film izleyicisi iseniz sembolik dili çözmek film keyfine keyif katar. İnternette bolca kaynak mevcut. İyi seyirler.

 8. Murat Yumusakkaya - 5 ay önce demiş ki:

  Muhteşem bir baş yapıt.
  Oskarlık bir oyunculuk.

  Bu kadar basit ve az bir bütçe ile neler yapılabileceğini göstermişler tüm dünyaya

 9. bluestarsboy - 5 ay önce demiş ki:

  Bu filmi gerçekten beğenenin psikolojik tedavi görmesi lazım. 2 kişilik tiyatro tarzında iyi oyunculuğu olan berbat senaryosu ve hesapta sanki psişik kurgusu varmış gibi hissettiren bir film. Notum: 2.2/10