The Midnight Sky izle

Film Bilgileri 2 ay önce eklendi
The Midnight Sky izle

The Midnight Sky Film Bilgileri

Kıyamet sonrası temalı bu hikâyede Dünya gizemli bir nedenle felakete uğramıştır. Kuzey Kutbu'nda tek başına yaşayan bir bilim adamı olan Augustine (George Clooney), Dünya'ya geri dönme hazırlığındaki bir uzay gemisinde yer alan Sully (Felicity Jones) ve beraberindeki diğer astronotlarla irtibat kurar ve onların Dünya'ya geri dönmelerini önlemek için zamanla yarışır. Lily Brooks-Dalton’ın beğenilen romanı Good Morning, Midnight'tan uyarlanan filmin yönetmenliğini de Clooney yapıyor. Başroldeki diğer oyuncular ise David Oyelowo, Kyle Chandler, Demián Bichir ve Tiffany Boone. 23 Aralık 2020 de sitemiz hdfilmcehennemi eklenecektir. The Midnight Sky izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt10539608

“The Midnight Sky izle” filminde 111 Yorum bulunuyor.
 1. Daniel Luke - 23 saat önce demiş ki:

  Çok güzel ve anlamlı bir film. Tabi bunu anlayabilenlerin az olmasıda beni şaşırtmadı. Dünya ile bir ilişkisi olmayanların bu filmi anlamaması normal birşey demiyorum artık. Sonumuz kötü olmasın (Amin)

 2. nisa - 3 hafta önce demiş ki:

  iyi bir filim ama zaman kaybı

  • Remzi - 2 hafta önce demiş ki:

   aynen yaa tam bir zaman kaybı neden sonu böyle bitti saçma olmuş hiç birşey anlamadım.. berbattı lanet olsun adamım fuck youuuu...

 3. kemal - 4 hafta önce demiş ki:

  filmi beğenmedi diye insanlara beyinsiz muamelesi yapan ve kendini insan sanan bireyler var maalesef ülkede...film zevki herkes de farklıdır, renklerde olduğu gibi ama senin gibi angutlar bitmiyor ülkede .. filme gelince bana göre konu çok kopuk bir şekilde işlenmiş beni pek sarmadı ama bilim kurgu severler için güzel gelebilir ... iyi seyirler

 4. Güven - 4 hafta önce demiş ki:

  Çok çok iyi bir film.Film kaba gibi görünen ince bir anlatım kullanıyor.Bayanlar mendillerini hazırlasın bir yandan çok duygu yüklü sahneler var.

 5. fuli - 4 hafta önce demiş ki:

  zaman kaybı.

 6. fujitsu - 4 hafta önce demiş ki:

  2020de izlediğim en iyi film idi türk dizi takipçilerine önerilmez gördüğüm kadarı ile bu kitle filmi gömmüş eh izlediğini anlayabilmek için beyin şart beyin olmayınca göz ve kulak çaresiz kalıyor kapasite meselesi :)

 7. mevlüt - 1 ay önce demiş ki:

  Bir Siyahi adam: Adem, Bir Beyaz kadın: Havva; yeni gezegene doğru yola çıkarlar...
  Filmin felsefesi

 8. MehmetGakko - 1 ay önce demiş ki:

  Sonunu böyle tahmin etmiyordum. Goerge Clooney yapmış yapacağını yine! Düşünmeden açın izleyin. Ailecek oturulup izlenecek bir film!

 9. Alibey1917 - 1 ay önce demiş ki:

  Kötü film değil, fakat çok dağınık bir film; ana konudan kopup 25 dakika boyunca bir uzay yürüyüşü izlettiriyor size mesela. Buna rağmen bilim-kurgu sevenler çok sıkılmayacaktır bu filmde.

 10. osman - 1 ay önce demiş ki:

  duygusal bir film