The Photograph izle

Film Bilgileri 4 ay önce eklendi
The Photograph izle

The Photograph Film Bilgileri

Ünlü fotoğrafçı Christina Eames beklenmedik bir şekilde öldüğünde, yabancı kızı Mae Morton'un canını acıtıyor, öfkeli ve sorularla dolu. Bir kasaya sıkışmış bir fotoğraf bulunduğunda, Mae kendini içine çeken bir yolculuğa çıkıyor Annenin erken yaşamını ve yükselen yıldız gazetecisi Michael Blockile güçlü ve beklenmedik bir romantizmi ateşliyor.The Photograph izle

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt7798646

“The Photograph izle” filminde 5 Yorum bulunuyor.
 1. ertuğrul tigin - 4 ay önce demiş ki:

  ARANIYOR .!! WANTED ; Arkadaşlar bir film vardı filmde güzel giyimli iki genç bir ailenin kapısını çalıp onlardan yumurta istiyorlardı sonra kadın yumurtayı getirince bilerek yere düşürüyorlardı sonra kadın bir yumurta daha getiriyordu falan bu gençler bu aileyi evlerinde rehin alıyorlardı filmin dikkat çekici bir sahnesindede kadın bu zorbaların bi boşluklarından faydalanıp içlerinden birini yaralıyordu galiba sonra diğer zorba bunu görünce evdeki televizyon kumandasını alıp geri tuşuna basıyordu ve zaman geriye akıyordu bu yazdıklarımdan filmi hatırlayan varsa lütfen yazabilir mi şimdiden teşekkürler :)

  • Bayram Mecit - 4 ay önce demiş ki:

   Ölümcül Oyunlar

  • Agresif - 4 ay önce demiş ki:

   ben cevap yazmıştım ama sanırım giriş yapmadan yazmışım :( bahsettiğin film Funny Games (Ölümcül Oyunlar) 2007

  • Noname - 4 ay önce demiş ki:

   Aradığın film "Ölümcül Oyunlar" 2007, 1997 iki tane aynı senaryo farklı oyuncularla çevrilmiş. 2007 dekinde Naomi Watson oynuyor ikisini de izledim ama ben 1997 dekini beğenmiştim.

  • Noname - 4 ay önce demiş ki:

   "Ölümcül Oyunlar" 2007 ve 1997 iki tane var. 2007 dekinde Naomi Watson oynuyor. Siteye de yazdım ama onay bekliyor =)