The Post izle

Film Bilgileri 3 sene önce eklendi
The Post izle

The Post Film Bilgileri

Washington Post çalışanları editör Ben Bradlee (Hanks) ve yayıncı Katharine Graham (Streep) ordu analisti Daniel Ellsberg tarafından yazılan ve sızdırılan Pentagon belgelerini yayınlama kararı alırlar. Belgelerin, Johnson yönetiminin Vietnam Savaşı'nda ABD askerlerinin rolü hakkında kamuoyuna ve kongreye yalan söylediğini, Nixon yönetiminin gizlice savaşı tırmandırdığını ortaya koymaları büyük skandal yaratır. Nixon yönetimi The Post'un bunları yayınlamasını durdurmaya çalışır ve ABD Savunma Bakanı Yardımcısı William Rehnquist davayı Yüksek Mahkemeye sunar. Belgelerin yayınlanabilmesi ve özgür basın kavramının korunabilmesi için gazete ile ordu arasında büyük bir hukuk mücadelesi verilecektir... Lincoln, Schindler’in Listesi, Yapay Zeka, Terminal ve Er Ryan’ı Kurtarmak gibi sinemanın en önemli klasiklerinden kimilerini seyircilere kazandıran Steven Spielberg'ün yönetmen koltuğuna oturduğu The Post'un başrollerini ünlü yönetmenle Terminal ve Casuslar Köprüsü'nde birlikte çalışmış olan iki Oscar ödüllü Tom Hanks ve üç Oscar ödülünün yanı sıra 20 adaylığı bulunan usta oyuncu Meryl Streep üstleniyor.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt6294822

“The Post izle” filminde 29 Yorum bulunuyor.
 1. ulku - 1 sene önce demiş ki:

  Mükemmeldi

 2. ulku - 1 sene önce demiş ki:

  Mükemmeldi.

 3. Sezgin Düzü - 2 sene önce demiş ki:

  verdiği mesaj falan iyi, birsürü iyi şey var filmde ama ben çok da beğenemedim. sıkıldım izlerken. beklentiyi fazla mı yükselttim ne...
  Steven Spielberg, Tom Hanks, Meryl Streep beklenti yükseliyo otomatikman.
  ama olmayınca olmuyor demek ki...

 4. emre - 3 sene önce demiş ki:

  Dünyanın en kaliteli yönetmeni ve Dünyanın en kaliteli oyuncuları. Amerikanın veya Rusya'nın yani herhangi bir ülkenin hiç bir önemi yok. Filmde, gerçek olan, Doğru olan, insanlar için, basın ÖZGÜRLÜĞÜDÜR. İNSANLARIN HABER ALMA ÖZGÜRLÜĞÜ Amerikan başkanının bile üzerindedir,deniyor, Bu filmin kalitesini,Doğruluğunu, düzgünlüğünü ispatlıyor..

 5. CanayVip - 3 sene önce demiş ki:

  işte bu film izlenir buram buram kalite, tempo yormuyor, oyuncular elit, müzikler yerinde ve mekanlar özenle seçilmiş, indirip arşivlenecek yapım, emeği geçenlere teşekkürler

 6. Soner Ergül - 3 sene önce demiş ki:

  Sıkcı

 7. zeynep - 3 sene önce demiş ki:

  fılm cok guzell

 8. Heisenberg - 3 sene önce demiş ki:

  Rusya'nın bir haber kanalı Amerika'da yayın yapmak için Amerikan devletine başvurduğunda Amerika kanaldan kimin propangadasını yapmak için kanal açmak istediğine dair bir belge istedi. Amerikada bu bir yayın kuruluşundan istenen standart bir belgedir. Yani sen kimin adamısın kime hizmet ediyorsun açık açık söyle derler. Rusya'da bunun üzerine kendi ülkesindeki Amerikan yayın kuruluşlarınından aynı belgeyi istedi. Bunları bilmeden, 'özgür basın' falan diye atıp tutmayın.

 9. eren - 3 sene önce demiş ki:

  gazeteler her zaman birilerinin tekelindeydi ve gazeteler ilk çıktığı anda bile istihbarat servislerinin veya örgütlerin tekelinde görev yaptı.