The Rising Hawk izle

Film Bilgileri 7 ay önce eklendi
The Rising Hawk izle

The Rising Hawk Film Bilgileri

Karpat yerlilerinden oluşan bir grup Zakhar Berkut liderliğinde Moğol ordusunun ilerleyişini durdurmak için plan yapar. Ancak yerlilerin içerisinde bulunan bir hain gizli bir geçitten bahseder ve olaylar değişir....The Rising Hawk izle

Yıl - Ülke: (),

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt7439064

“The Rising Hawk izle” filminde 24 Yorum bulunuyor.
 1. Yiğit Gökdağ - 6 ay önce demiş ki:

  filim kötü yahu bütcesiz saçma büssürü hata var

 2. kobi kobi - 7 ay önce demiş ki:

  biraz 300 sparta biraz kalitesiz sci birde kazara ölen çok güçlü abey ve film tarifimiz hazıır genede izlenir bu arada klişe falanda gene gideri var

 3. Hatun TC Gökçe - 7 ay önce demiş ki:

  Hunlar,Moğollar ve Türkler : Orta Asya steplerinin dağlarının nehirlerinin göllerinin savaşçı sahipleri aynı aile kütüğüne bağlı kardeş kavimleri.
  Bazı arkadaşlar İslam inancının verdiği yoğun duygusal hisle Türkleri ve Türklüğü İslam dini ile bütünleştirdiği için - Kısmen de haklılar keza Avrupa için İslam demek Arapları ve diğer Müslüman milletleri değil sadece Türkleri hatırlatıyor o algıyı veriyor hala daha - İslam öncesi Türk Kavmi ve kurduğu o güçlü devletlere şüpheyle bakmasına sebep oluyor. Oysa Türk Milleti Hunlar ve Moğollardan daha savaşçı daha dirençli ve bu zamana kadar kurduğu devletlere bakılırsa da elbette daha ciddiyet ve zeka sahibi bir millet. Velakin Orta Asya tarihi serüveninde Türk Kavimleri kendi içlerinde hem Hunları hem de Eski dönem Moğolları eritti onları asimile etti, Cengiz Han'ın ordusunda Moğollar çeyrek sayıda iken Türk boyları neredeyse tamamını oluşturuyordu. Cengiz Han çoğu zaman Moğolca'dan çok komutanlarıyla Türkçe konuşmak zorundaydı.
  Kısaca Türk Milleti kendine münhasır bir Millettir, farklıdır akrabalık görüntüsü kimseyi yanıltmasın.
  Ve film için diyecek bir şey yok, Alternatif bir tarih yaratmışlar hep içlerinde istedikleri ama hiç sahip olamadıkları eski dönem kahramanlık özlemi üzerine film çekmişler.
  Yani Moğol istilası demek kaybedilmemiş savaş seferleri demektir ki. Yani üzerinde tartışılması gereken bir şey yok, yer yer vasat bir filmdir ya izlenilir ya izlenilmez o da izleyicinin tercihe kalmış.

  • Velhasılı Kelam - 6 ay önce demiş ki:

   Oysa Türk Milleti Hunlar ve Moğollardan daha savaşçı... Hunlar Türk değil mi ? :(( Dilleri Türkçe, görünüş Türk ama Türk değil. Hımmm. Teşekkür ederiz, engin bilgileriniz için....

  • Serdar Mehmet han - 6 ay önce demiş ki:

   Hunlar nasıl turk değil bu tarihi bilgiler tamamen yanlıştır.Hunlar Türk milletinin bir parçasıdır.senin düsüncene göre Timuçın , Metehan ve Atilla türk değil o halde.

 4. Mehmet - 7 ay önce demiş ki:

  yorumlarda boş yapanlara bakmayın elbet hataları var ama oyunculuk ve savaş sahneler 10/8 adamlar olmayan tarihlerine böyle film çekiyolar biz 7 bin yıllık tarihle malasef hala ilerleme katedemedik.

 5. Mehmet - 7 ay önce demiş ki:

  çok güzel filmdl

 6. ibrahim kyk - 7 ay önce demiş ki:

  Mogollari savunan türk olamaz. Ne olduğunuzu öğrenin önce. Mogollar sari irktandir. Türkler sarı irktan degildir aksini idda eden türk değildir.

 7. Aldin Mustafa - 7 ay önce demiş ki:

  film hakinda birseyler soyleseniz yeterli ama herkez filosof olmus bos yapiyo nebicim bir nesil ya bu.

  • Tolgahan - 2 hafta önce demiş ki:

   Nesil hakkında yorum yapmadan önce ''herkes'' ve ''filozof'' yazmasını öğrenmeliyiz.

 8. dikkator34 - 7 ay önce demiş ki:

  gençlerin anneside botokslu , demekki taa ozamandan varmış botoks..

 9. Kerim Kalkan - 7 ay önce demiş ki:

  Ayrica ilave edeyim,Kadin ve cocuklari ve muslumanlari katleden bagdatta camilere atlariyla giren mogollari turk irkindan sayanlarinda turkluguunden suphe ederim

  • dikkator34 - 7 ay önce demiş ki:

   mopollar ne bulursa yiyen pis bir kavim aç kalınca kura çekip arkadaşlarını bile yiyorlar . bizi 500 yıl geriye atan barbarlar sürüsü. türk olan moğollarla savaşan baybarstır ama şaman özentisi bebeler bilmez..

 10. Kerim Kalkan - 7 ay önce demiş ki:

  Millet her seyredecegi filmi bir avatar,bir yenilmezler,bir lord of the ring gibi super film olmasini istiyorda yok oyle 3 kurusa 5 kofte kardesim..Bu filmin nesini begenmediniz anlamiyorum,robin hood filmlerinden,orta vasat filmlerden cok cok daha iyi..Zevkler renkler ayri olur ama kardesim,bu kadarda nankorluk insana yakismaz..Helal olsun,zamanimada,gozlerimede,emegi gecenlerede..