The Tangle Filminin Bilgileri

The Tangle

Bir yapay zeka olan Tangle, dünyayı havadaki nanoteknoloji ile birbirine bağlar ve suçları ortadan kaldırır. A.S.P. adlı gizli bir devlet kurumu Tangle’ı nanobotlar için geçirimsiz konumlardan izlemektedir. A.S.P. Saha ajanı Margot Foster yapay zekanın asla haydut olmamasını sağlamakla görevlidir. Bir gün ajan Margot bu güvenlikli odada ölü olarak bulunur. Bu Kaliforniya'da üç yıldır işlenen ilk cinayettir. Ajanlar yıllar sonra işlenen bu cinayetin sorumlularını bulmak için harekete geçer.


The Tangle Filmini Sevenlere Öneriler
Yorumlar 12
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
muhammetd
3 hafta önce

sitenin yeni tasarını bence daha güzel kim ne derse desin daha orjünal olmuş bu arada film izlenir kötü değil.

0 Cevapla
odhin
3 hafta önce

sitenin eski tasarımı daha iyiydi diziler kısmı ne var ne yok anasayfada görebiliyorduk şimdik kucucuk kutular içine sıkıştrırılmış ne oldukları belli değil

0 Cevapla
srknbs
4 hafta önce

Uzak durun zamanınıza yazık

0 Cevapla
apow
4 hafta önce

kaan yıllardır bu siteden başka bir siteye girmem.yeni tema bence çok kötü illede yenisi olacak diyorsan yapacak bişey yok. en azından bir anket düzenleyebilirsin eski düzeni isteyecekelrdir diye tahmin ediyorum:).

0 Cevapla
anur
4 hafta önce

bence güzel olmuş netflixin temasıda böyle

0 Cevapla
restfulman
4 hafta önce

bu yeni sayfa düzenini kim tasarladıysa yılın en zevksiz ve en kullanışsız ve en amaçsız kişisi seçilmeli, biraz rakip siteleri inceleyin bu ne zeka fakirliğidir kardeşim yıllardır burada film dizi izlerim ama gerçekten işin tadı kaçtı acil bu sayfayı adam gibi bir şekle sokun kullanıcının rahatca gezebileceği görselliği güzel olan bir site haline getirin , örnek olacak ise alın buyrun size bir site adamlar herşeyi düşünmüş dizi film takibi notification izledim sekmesi , takip listesi vs... daha bir çok özellik ..

0 Cevapla
leonidas
4 hafta önce

Film ile ilğili yorum yapan yok mu

1 Cevapla
necm1
4 hafta önce

Kaydolamadim cok denedim, kullanici adi buyuk harfle baslayinca kabul etmiyor, belirtirseniz iyi olur, benim gibi giremeyenler olabilir...

0 Cevapla
yunus
1 ay önce

flimler acılmıyor yenı duzen hayırlı olsun yurt dışından dolayı mı ?

0 Cevapla
necm1
4 hafta önce

Bende izleyemiyorum birkac seferdir. Avusturalya

0 Cevapla
necm1
4 hafta önce

A Deadly Place acildi ama donuyor simdilik...

0 Cevapla
bilocan34
1 ay önce

Beş para etmez

0 Cevapla
Background
Kapat ×