The Unholy Filminin Bilgileri

The Unholy

James Herbert'ın aynı adlı romanında uyarlanan film, zor zamanlar geçiren bir gazetecinin hikayesini konu ediyor. İşi ile ilgili yaşadığı sıkıntılardan kurtulmak için çabalayan adam, iyi bir hikaye bulabilmek için çalışmalara başlar. Yaptığı araştırmalar adamı New England'da bir dizi garip olayın yaşandığı küçük bir kasabaya götürür. Adam kariyerini kurtarabilmek için kasabada yaşanan olayları kullanmaya karar verir.


The Unholy Filmini Sevenlere Öneriler
Hasat Zamanı izle
Katherine Winter (Hilary Swank) mucizelere inanmaz; gerçeklere inanır. Eskiden din görevlisi olan Katherine, Sudan'da misyonerlik yaparken kızını ve kocasını kaybettikten sonra dine sırtını dönmüştür. Şimdi artık sorularına dua yerine bilimsel araştırmalarla yanıt aramaktadır. Bir üniversite hocası olarak, sözde mucizelerin ipliğini pazara çıkarmak için ön saflarda mücadele etmeye başladığı için, dünyanın dört bir yanından çağırılır ve ağlayan heykelleri, azizlere benzeyen duvar lekelerini, kanayan avuç içlerini soruşturur. Şu ana kadar, çözmediği tek bir ilahi mucize yoktur. Ama küçük bir kasaba öğretmeni olan Doug Blackwell (David Morrissey) kasabalıların Allah'tan geldiğine inandıkları bir dizi tuhaf olayı aydınlatması için Katherine'den yardım isteyince, Katherine ve ortağı Ben (Idris Elba) bazen mucizelerin ürkütücü olabileceğini, inanç ile batıl inanç arasındaki çizginin tehlikeli ölçüde ince olduğunu öğrenirler. Louisiana bataklıklarıyla ormanların arasına gizlenmiş Haven, mantığın kurallarının tekrar yazılmış gibi göründüğü bir kasabadır. Bir çocuk ölür ve nehir kırmızıya döner; bu İncil'deki on belanın kasabanın üzerine çöküşünün sadece başlangıcıdır. Katherine profesyonel kariyerinde ilk kez bu olguları bilimle açıklayamamaktadır. Kasabalılar Loren McConnell adlı gizemli bir çocuğun (AnnaSophia Robb) Allah'ın gazabını kapılarına getirdiğine inanmaktadırlar. Ama Katherine, onların kötülüğün habercisi olarak gördüğü bu küçük kızı, yardımına muhtaç kayıp bir çocuk olarak görmektedir. Loren gizemin karanlık yüreğine çekildikçe, Katherine de dünyayı karanlığa gömecek bir komploda kendi rolünü gitgide daha çok keşfeder.
Korku Gerilim
2007
5.6

Hasat Zamanı

Türkçe Dublaj
Yorumlar 25
Sadece kayıtlı üyeler yorum yapabilir. Bir kaç saniye içerisinde kayıt olabilirsiniz.
thinato
2 gün önce

Admin ne zaman orjinali gelicek kaç aydır bekliyorum

0 Cevapla
DeathRow
5 gün önce

Çok beklediğim merak ettiğim bir film hala neden yayınlanmadı acaba :S

0 Cevapla
Sinann
1 hafta önce

Admin kardeş ne zaman orjinali ne zaman gelir

0 Cevapla
Strangers
3 hafta önce

Orjinal görüntüyü bekliyoruz tahmini kısa bir süre sonra gelir diye

0 Cevapla
moviegoer
4 hafta önce

Bu filmin tr dublaj nezaman eklenir acaba

0 Cevapla
xboxkskser
1 ay önce

Slm admin .korku seansi 3 flim siteye eklermisin cok merak edıyoruz .bulursanız cok sevırım .kolay gelsin

0 Cevapla
turhan_197
1 ay önce

Bwn pek beğenmedim hıristianlık propagandası yapılan filmdir. Neyse sizden ricam hiç bir sinema çekimi filmi sitenizde görmek istemem hele bide görüntü kalitesi berbatsa asla siteniz gerçektende kaliteli yapımlar hak ediyor. Çünkü size bu yakışır. Tüm emeklerinize saygımla

1 Cevapla
lord74
1 ay önce

Güzel film.Paylasim icin tesekkürler.

0 Cevapla
zafer_2020
1 ay önce

Lutfen farkli görüntü formatlarını kullanın tv den seyredemiyorux

0 Cevapla
asi
1 ay önce

Bize ulaşın kısmından size yazdım . Bir film rica ettim. Eğer eklerseniz çok sevinirim.

0 Cevapla
asi
1 ay önce

Admin film istekleri bölümü kaldırıldı mı bulamadım sitede ?

0 Cevapla
damlatopra
1 ay önce

Bu dönemde kaliteli korku filmi bulmak çok zor. Ve ne yazık bu film de korku ile hiç alakası olmayan düşük bütçeli basit bir TV filmi olmuş. Yani hiç beklenti içerisine girmeyin. Çünkü oyuncuların performansları gerçekten çok kötü. İMDB'nin bu filme neden 5.2 puan verdiğini filmi izleyince anlıyorsunuz. Benim şahsi puanım 4.0... Yani izlemezseniz hiç birşey kaybetmezsiniz.

0 Cevapla
simonghost
3 hafta önce

Hiristiyanlık propagandası dimi bi de Yaradanı kötüleme sahneleri var Yaradan öfke ile dolumuş yadandan daha sevgi dolu bir şey varsa oda peygamber efendilerimizdir.

0 Cevapla
sinefil
1 ay önce

Bu filmi merak ediyordum o yüzden sinema çekimi izlemekle ziyan etmeyeyim yüksek sürüm gelince izlerim. Yine de yayınladığınız için teşekkürler..

0 Cevapla
olcay
1 ay önce

Admin,sinema çekimi filmler vermek alışkanlık yapmasin sakın

0 Cevapla
hdkaan Yönetici
1 ay önce

her zaman yüklüyoruz hdsi çıkınca güncelleniyor

0 Cevapla
haluker
1 ay önce

Sam Raimi 'nin yaptığı her film çok iyidir.

0 Cevapla
seyfi
1 ay önce

Bekliyoruz 😷😂😂

0 Cevapla
brn
1 ay önce

ne zaman gelir, bekliyoruz :)

0 Cevapla
kaan Yönetici
1 ay önce

düşmedi daha nete

0 Cevapla
Rcp
2 ay önce

02.04.2021 bekliyoruz.

0 Cevapla
emrah77
2 ay önce

Sam Raimi boş film yapmaz merakla bekliyorum

0 Cevapla
zeus
2 ay önce

güzel. kaliteli. beklemedeyiz admin. kolay gelsin.

0 Cevapla
Background
Kapat ×