The Walking Dead : World Beyond 1.Sezon izle

  Film Bilgileri 15 saat önce eklendi
  The Walking Dead : World Beyond 1.Sezon izle

  The Walking Dead : World Beyond 1.Sezon izle

  The Walking Dead evreni, 2010 yılından bugüne yürüyen ölülerle ve yeni dünya düzeniyle mücadele içerisinde hikayesini sürdürüyor. Evrene, 2015 yılında Fear The Walking Dead isimli bir dizi eklenmiş ve bu diziyle yan bir hikayeye daha ortak olmuştuk. Her ne kadar The Walking Dead kadar sevilemese de, evrenin takipçilerinin kaçırmadığı bir dizi olarak karşımıza çıkmıştı. Şimdi ise yeni spin-off dizisiyle, zombi kıyametinin ardından o cehennemvari dünyada büyüyen neslin neler yaşadığına tanık olacağız. Dizinin orijinal konusu ise şöyle: Bazıları kahramana dönüşür, bazıları ise kötü adama. Sonunda, herkes sonsuza kadar değişecek. İyi ve kötü kimlikleriyle yetişmiş ve bu kimliklere bürünmüşlerdir. Ayrıca The Walking Dead Spin-Off'unun daha önce bu evrende yer alan Alexandria isimli güvenli bölge benzeri bir yerde geçtiğini ifade edilmişti. The Walking Dead World Beyond 1.Sezon izle

  Yıl - Ülke: ()

  Tür: , , , ,

  Kategori: Diziler

  IMDB Puanı:

  IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt10148174

  “The Walking Dead : World Beyond 1.Sezon izle” filminde 8 Yorum bulunuyor.
  1. osman - 5 gün önce demiş ki:

   daha aksiyon göremedik hayırlısı bakalım bekliyoruz

  2. yeniceri - 2 hafta önce demiş ki:

   zombi dizisinde ergen, ezik işe yaramaz üstüne hümanisti hiç çekilmiyor be kardeşim ilerde içlerine bir juddty kaçmassa zaman kaybından başka olmayacak gibi.zaten dizinin yarısı flashbacklerle geçiyor biraz daha şans tanımak gerekecek kararsız kaldım biraz daha takip edelim bakalım.

  3. karahan - 3 hafta önce demiş ki:

   bu da kurtlar vadisine döndü.. kurtlar vadisi, kurtlar vadisi pusu..kutlar vadisi ırak.. kurtlar vadisi gladio, kurtlar vadisi vatan vs vs..

  4. bülent - 3 hafta önce demiş ki:

   hani derler ya suyunun suyunun suyu diye ona benzedi bu walking dead olayı...ama yalan yok izleyeceğim eleştirsem de gene.

  5. Tengri Turan Yolu - 5 ay önce demiş ki:

   Kaan bey
   kaldırıldı mı dizi telif mi yedi ? 6 ay önce mesajlar yazılmış ?

  6. kadir - 7 ay önce demiş ki:

   video hazır değil yazıyor

  7. Tugay - 9 ay önce demiş ki:

   Hata veeiyor acilmiyor