The Way Back izle

Film Bilgileri 9 ay önce eklendi
The Way Back izle

The Way Back Film Bilgileri

The Way Back; lisedeyken yıldızı parlayan bir basketbol oyuncusu olan, ancak yetişkinlik yıllarında trajik bir kayıp ve alkol bağımlılığı nedeniyle hayatı raydan çıkan Jack Cunningham’ın hikâyesini anlatıyor. Mezun olduğu lisenin basketbol koçunun ölmesinin ardından takımın başına geçen Jack, bu beklenmedik iş sayesinde hayatını rayına oturtmak için ikinci bir şans yakalayacak.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt8544498

“The Way Back izle” filminde 17 Yorum bulunuyor.
 1. murtaza - 8 ay önce demiş ki:

  Salt spor filmi olarak bakmamak lazım, dram ağırlıklı bir film. Peşin hüküm vermeden izleyiniz, adamın niye bu halde olduğunu film ilerledikçe dialoglarda geçen bir iki cümleden çıkarıyorsunuz ve o zaman anlıyorsunuz durumu. Oyunculuklar bence iyiydi, başrol oyuncusunu sevmiyor olmama rağmen bu filmdeki oyunculuğunu beğendim. IMDB puanı isabetli, ortalamanın üstünde bir film. Genç arkadaşlar filmi beğenmemiş, sebebi de bence aksiyon aramaları, aradığınız aksiyonu The Last Dance isimli basketbol belgeselinde bulabilirsiniz. Bu film daha ziyade belli bir film olgunluğuna sahip izleyici için sanki. Spor ile dram güzel karılmış. Söylemeden edemeyeceğim, oyunculuğun sakalla bıyıkla kılla tüyle bir ilgisi yoktur, misal DiCaprio ödül aldığı Revenant filminde uzunca bir sakal bırakmıştı. Önemli olan vermesi gereken hissi veriyor mu, seni filmin içine çekiyor mu? Ben Affleck bu filmdeki gibi asosyal, depresif rollere iyi uyum sağlıyor (aksiyon, vurdu kırdı severler The Accountant filmine bakabilir). Özetle, güzel film güzel.

 2. zaptu - 9 ay önce demiş ki:

  çok iyi film.

 3. Levent - 9 ay önce demiş ki:

  Sakallı artist olmaz, var mı kayda değer? Ben Affleck zaten çok zor, ağır-günlük filmlerde hiç gitmez. Bildik ve yorucu.

 4. Abdullah - 9 ay önce demiş ki:

  film gayet güzel

 5. Titan - 9 ay önce demiş ki:

  Güzel film sakin anlatımlı şu dönemde izlenecek öncelikli filmlerden

 6. abdullah - 9 ay önce demiş ki:

  dublaj bi garip geldi.

 7. Mehmet Gürcü - 9 ay önce demiş ki:

  Yaanniiii.... En iyi spor filmi değil. İlgiyle izledim ama bence puanı Ben Afleck yüzünden bu kadar yüksek.