Traffik izle

Film Bilgileri 7 ay önce eklendi
Traffik izle

Traffik Film Bilgileri

Dağevinde romantik bir haftasonu geçirmeyi planlayan Brea ve John, motosikletli bir çete tarafından saldırıya uğrarlar ve kendilerini savunmak durumunda kalırlar.

Yıl - Ülke: ()

Tür:

Kategori: 1080p Film izle, Film izle, Filmler, Hd film izle, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt5670152

“Traffik izle” filminde 49 Yorum bulunuyor.
 1. KARA ŞÖVALYE - 2 ay önce demiş ki:

  ZAMAN KAYBI , İZLEMEYE DEYMEZ BİR FİLM

 2. Mehmet Ali Olgaç - 5 ay önce demiş ki:

  gerçek hikaye olması yeterli seyretmem için.. teşekkürler admin.

 3. Bayram - 5 ay önce demiş ki:

  Konu cok iyi kesinlikle izlenir

 4. karajessi - 5 ay önce demiş ki:

  10/8 GÜZEL KONU

 5. Kamil Palo - 6 ay önce demiş ki:

  Dünya genelinde benzer biçimlerde çocuk kaçakçılığı da yapılmaktadır uluslar arası büyük bir organize suçlar örgütü var içlerinde bürokratlar polisler millet vekilleri bakanlar daha niceleri var. Teşekkürler admin

 6. Bahriye Bozaslan - 6 ay önce demiş ki:

  Film bir harika kesinlikle tavsiye ederim

 7. yeniceri - 1 sene önce demiş ki:

  kimin önce öleceğini sonunu vs. herşeyi tahmin ediyorsunuz film baştan sona mantık hatası ile dolu ama yinede bakıyorsun. bıyıklı latin kızın daha öncede filmlerine baktım baya beğeniyordum. bu filmde oyunculuğu çok berbat. kısaca bu tarz fillmlere çok bakmışsınızdır buna bakmasanızda olur.

 8. elvis - 2 sene önce demiş ki:

  Film için iyi ya da kötü demeyeceğim. Yalnız ikincisini çekmek için açık kapı bırakmışlar. Umarım böyle bir terbiyesizlik yapmazlar! Ayrıca baş rolde ki kadın bıyıklarını yeni kesmiş, dikkatli bakınca belli oluyor. Orhan Gencebay bıyığı varmış galiba. Onun erkek arkadaşı da Vagner Love'a benziyor. Aşağıda bir arkadaş "bu filmi beğenmeyenlerin aklından şüphe ederim" yazmış. Biri de geçen gün başka bir film için "beğenmeyenler 13 yaş altı herhalde" diye bir yorumda bulunmuş. Son zamanlarda bu tip saygısızlıklar artmaya başladı. Kaan beyin dikkatine. Film için siteye teşekkürler.