Yalan Labirenti izle

Film Bilgileri 5 sene önce eklendi
Yalan Labirenti izle

Yalan Labirenti Film Bilgileri

Yabancı Dilde En İyi Film dalında Almanya’nın Oscar adayı seçilen film, Hitler sonrası döneme ışık tutuyor. II. Dünya Savaşı’nın ardından dünyanın Auschwitz’teki soykırıma ve ne tür bir vahşet yaşandığına dair en ufak bir fikri yoktur. Toplama kamplarıyla ilgili binlerce gizli belge mevcut olsa da, Nazi otoriteleri ve kamptan kaçmayı başaran esirler sessiz kalmış veya buna zorlanmıştır. Yıllar sonra genç savcı Johann, tesadüf eseri bazı kanıtlara ulaşır ve kamptan kurtulan esirlerle kampta görev almış Nazi subaylarını tek tek sorgulamaya başlar. İdealist savcı, hem ülkesinin hem de insanlığın yüzleşmesi için bu korkunç olayları gün yüzüne çıkarmaya, sorumluları adalete teslim etmeye kararlıdır. Sorgular sırasında derinlere indikçe Auschwitz’te yaşananlara dair akıl almaz deliller elde edecek ve bu deliller, dünya tarihini sonsuza dek değiştirecektir.

Yıl - Ülke: ()

Tür: ,

Kategori: Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası:www.imdb.com/title/tt3825638

“Yalan Labirenti izle” filminde 34 Yorum bulunuyor.
  1. Negro - 3 sene önce demiş ki:

    İbretle izlenecek bir film. Gün gelecek devran dönecek ve bildiğimiz kişiler onurlu ve korkusuz savcılar tarafından adaletin önüne çıkarılacak. Tarih tekerrürden ibarettir denilmekte. Teşekkürler Admin.

  2. cakmamuhendis - 4 sene önce demiş ki:

    Demek ''onurlu'' savcılar da yok değilmiş...

  3. mahmut - 5 sene önce demiş ki:

    tipik almanyanın yediği naneleri dramatize ederek aklama çabaları nazi ss subayları gibi laf canbazlığı yaparak bu hayvanlıktanda aşağı durumu kapatma nazi demek almanya halkı demek nazilik sadece bi maske o maskeyi indirdiğinizde almanlar çıkar özetle filmde kendi rezilliklerini yaymışlar buda bi başlangıç