Zombi Dalgası arkaplan

Zombi Dalgası izle

2019
Cehennem Özel Dual
Cehennem Özel Dublaj
Cehennem Özel Altyazı
Fragman
Zombi Dalgası izle

Zombi Dalgası Film Bilgileri

Okyanustan gelen zombiler, insanlara saldırmaya başlar. Bu felaket karşısında bir balıkçı, hem kendisini hem de adadakileri kurtarmaya çalışır. Zombi Dalgası izle, Zombie Tidal Wave izle
IMDb 4 (753 oy)
Süre
1 saat 26 dakika
İzlenme
Yıl
Türler
Ülke

Oyuncular

Yorumlar

19 yorum
yusuf 3 ay önce
mükemmel son derce korkunç ve birazzda çok montaj içeriyor
0
cevapla
Halil 4 ay önce
Her zombi filmini kötü olsa dahil yarıda bırakmadan izlerim. Bolca küfür edeceğiniz ama sonuç olarak eğlenceli bir filmdi. Aslından film, ciddi şekilden çekilen zombi filmlerine eleştiri getiriyor.
0
cevapla
Roberto 4 ay önce
İlk dakikalarını izledim.. adam karşısında bir Zombi gördüğünde " dostum kim olduğunu derdinin ne olduğunu bilmiyorum.." dediği an kapattım..
0
cevapla
Egzistans 4 ay önce
Absürd korku-komedi Sharknado serisinin yapımcısı Syfy'ın yeni filmi... Sharknado serisi baya' eğlenceli, bu türü seviyorsanız onu deneyin; bu olmamış çünkü, bi' neşesi yok pek. :)
0
cevapla
kamil 4 ay önce
Film izlenir çok kaliteli değil çok kötü de değil, teşekkürler admin.
0
cevapla
Kikori 4 ay önce
Sharknado filmlerinin yapımcısından.Adamın amacı zaten bu tür filmlerle dalga geçmek.O yüzden olabildiğince absürt bir film.Bu kafayla izlemek gerekir.
0
cevapla
FerdiSiziGerdi 4 ay önce
Motosiklet filmdeki en iyi oyuncuydu :) eksi puan verilmesi gereken bir film varsa işte o budur... Imdb -1
0
cevapla
Onur Pir 4 ay önce
Kafanı kaldır ve tavanı seyret. Bundan daha iyidir
0
cevapla
Sertsaplayan 4 ay önce
Aga bunlar nasıl oyunculuk nasıl efektler tsunaminin içinden geçti adamlar imdb puanı çok fazla bu filme 20 dk dayandım
0
cevapla
serdar y. 4 ay önce
Bu tarz filmlerin öyle böyle olmayan, çok fena saçmalıklar ile dolu olduğunu bildiğim halde " bi bakayim be..? " mantığı ile açıp izledim... Kısacası film sektrörüne, özellikle zombi temalı fimlere bakış açım değişti bir gecede öyle söyleyebilirim. Zombi desen... Zombi zombi değil kısacası. Yani rahmetli Michael Jackson'ın 1982 yılında çıkarmış olduğu Thriller albümündeki aynı isimli şarkının klibinde kullanılan zombi efektleri karşısında saygı duruşunda durur önümü iliklerim resmen. Hepsini geçtim sudan çıkan zombi mantığı.. :) Bir ceset uzun süre suda kalsa morarır ağır bir renk alır ama filmin bazı sahnelerinde beyaz tenli sarışın zombiler vardı sudan çıkan. Başka bir sahnede zombi adamı yatırmış boğazından ıssırıyor, kan çıkıyor tamam ama nereden :D Adamın kafasının arkasından. Büyük ihtimal o ara kamera arkasındakiler cep telefonundan açıp oyun oynuyorlardı herhalde yönetmeni uyarmamışlar. Yönetmen de " nasıl olsa zombi temalı film çekiyoruz, yapıştır bol kanlı sahneleri seyirci kan görse yeter " mantığı ile çekmiş. Oyunculuğa bakıyorum, zombiler kavgaya giden mahalle esnafı gibi. 1970 yapımı Türk filmi " Kuşku " isimli filmdeki bizim zombilerden farkları yok :) Kurgu desen yerlerde, konu bazı yerlerde sapıtıyor. Zombi görenler sanki mahallelerinde zombi komşuları varmış da hergün göre göre alışmışlar gibi sıfır tepki ile yaklaşıyorlar. Çok uzattım, kısacası hayatınızda kaybetmek istemeyeceğiniz ve değer verdiğiniz 1 saat 22 dakikanız varsa uzak durun. Saygılar..
0
cevapla
Kunteper C. 4 ay önce
Bu tür filmleri gülmek için izleyen insanlar tanıyorum, üzerinde derin analiz kasılacak bir yapım değil.
0
cevapla
Film profesörü 4 ay önce
Dünyanın en iyi filmi seneye net oskar alacak bana güvenin ben film pröfösöförüyüm
0
cevapla
daha fazla yorum ↓
Background
Kapat ×