Zor Saatler izle

Film Bilgileri 5 sene önce eklendi
Zor Saatler izle

Zor Saatler Film Bilgileri

Disney’in “Zor Saatler” filmi sahil güvenlik tarihindeki en büyük tekne kurtarma operasyonunu konu alan gerçek bir hikayedir. Craig Gillespie’nin yönetmenliğini yaptığı filmde Chris Pine; Akademi Ödüllü ve Altın Küre adayı Casey Affleck; Ben Foster; Holliday Grainger; John Ortiz ve Eric Bana rol alıyor. 18 Şubat 1952’de İngiltere’nin doğu kıyılarını kasıp kavuran ve yoluna çıkan tüm gemileri altüst eden fırtına, Boston’a bağlı SS Pendleton T-2 petrol tankerini de ikiye parçalar. Hızla batan gemide 30 kişilik mürettebat bulunmaktadır. Mürettebatın yetkili görevlisi olan mühendis Ray Sybert korkuya kapılan ekipte kontrolü ele almaya karar verir ve Doğu Kıyısı’nı vuran en kuvvetli fırtınaya karşı mürettebatın birlikte mücadele etmesi için çalışır. Bu esnada felaketin haberi Chatham, Massachusetts’ta bulunan Amerikan Sahil Güvenlik ofisine ulaşmıştır. Sahil Güvenlik yetkilisi Daniel Cluff (Eric Bana) gemiyi kurtarmak için bir kurtarma teknesi göndermeye karar verir. Bütün zor koşullara rağmen, kaptan Bernie Webber komutasındaki dört sahil güvenlik yetkilisi ekipmanı yetersiz, tahtadan yapılmış küçük can kurtaran botuyla dev dalgalara ve fırtınalara karşı yola çıkarlar.

Yıl - Ülke: ()

Tür: , ,

Kategori: 1080p Film izle, Filmler, Tavsiye Filmler

IMDB Puanı:

IMDb Sayfası: www.imdb.com/title/tt2025690

“Zor Saatler izle” filminde 178 Yorum bulunuyor.
 1. gulluozman - 1 sene önce demiş ki:

  kadro ve film olarak 4x4.....

 2. Selman - 2 sene önce demiş ki:

  Bir Filmkolik Adam Olarak Söylüyorumki Film Şahane Oyuncular Şahane Akıcı Mükemmel Dakika 42.deyim mükemmel kesinlikle Herkeze Öneriyorum İzleyin Beyler ve Bayanlar Kötü Yorumlara Bakmayın.!

 3. Buğra - 3 sene önce demiş ki:

  Öncelikle bir Sahil Güvenlik personeli olarak konuşuyorum. Filme derecelendirmem 10/6 neden ? Fiziki olarak mümkün olmayan şeyler var. Filmi izlemeyenler için açıklamıyorum. Gerçek de böyle bir şey yaşanmıştır fakat filme net olarak aktarılamamış olabilir. İzlenecek bir film fakat muhteşem de değil.

 4. adnan - 3 sene önce demiş ki:

  mükemmel...

 5. mansur - 3 sene önce demiş ki:

  güzel izlemeye değer

 6. murat can bayram - 4 sene önce demiş ki:

  hasan hoyraz senin film izleyen gözlerini algılamayan ve olmayan beynini ...

 7. ENGİN ÇELİK - 4 sene önce demiş ki:

  çok güzel ve anlamli film olmuş ellerine sağlik

 8. hasan hoyraz - 4 sene önce demiş ki:

  çakma titanik yapmıslar...

 9. selçuk - 4 sene önce demiş ki:

  BİRİ FİLM Mİ DEDİ , AL SANA FİLMİN BABASI